Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

На розі вулиць Родини Бобринських - Соборної замість «Ельдорадо» побудують капітальну споруду

Управлінням архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста проведено громадські слухання щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні – «Детальний план території на розі вулиць Родини Бобринських - Соборної у м. Сміла, Черкаського району, Черкаської області з метою розміщення об’єкта торгівлі», повідомляють на офіційному сайті Смілянської міської ради.

 


Замовником розроблення детального плану території є управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста. Розробником – ФОП Юрій Чеберяк. Олег Лісковський є ініціатором розробки цього документу.
Презентуючи проєкт, заступник начальника управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Ігор Самойленко розповів, що нині на цьому місці знаходиться декілька тимчасових споруд під назвою «Ельдорадо». Вони належать підприємцю Лісковському. І нині він має бажання розмістити на цьому ж місці об’єкт будівництва (це буде заклад торгівлі). Передбачено благоустрій території, озеленення, невелика стоянка.
Як результат проведення громадських слухань, було зазначено про відсутність зауваження та пропозиції до детального плану території протягом 30 днів в письмовому та усному вигляді та подання його на затвердження міській раді.
Слід уточнити, детальним планом все не обмежується. Щоб розпочалось будівництво, треба ще в подальшому отримати містобудівні умови, запроектувати та ввести об’єкт в експлуатацію.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
“Пакунок школяра”: скільки родин уже отримали виплати і як скористатися програмою

18 серпня 2026, 17:25

2026 08 18 pakУ серпні в Україні почали виплачувати кошти за державною програмою “Пакунок школяра”.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.