- Деталі
-
Суспільство
З початку цього року в області сталося 96 пожеж, на яких загинули 9 людей.
Про це повідомляють в обласному управлінні ДСНС, співробітники якого разом із представниками соціального захисту, поліції та обласної організації товариства Червоного Хреста провели профілактичний рейд населеними пунктами нашого району.

“В опалювальний період основною причиною таких займань лишається порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення”, – наголошують рятувальники.
Тож під час подвірних обходів, фахівці Служби порятунку оглянули стан приладів обігріву у помешканнях жителів Черкаського району, вказали їм на виявлені недоліки та надали рекомендації щодо їх усунення. Особливу увагу учасники рейду звернули на будинки в яких проживають самотні літні люди та багатодітні родини.
Водночас представники товариства червоного Хреста поспілкувалися із господарями помешкань та вивчили їхні потреби у питаннях безпечного обігріву будинків.