- Деталі
-
Суспільство
У селі Головʼятино біля тамтешнього ставка сталася непоправна трагедія: там втопився молодий чоловік.
Як повідомляють у Смілянській рятувальній станції, зранку 1 вересня група робітників відпочивала на березі ставка й розпивала алкогольні напої.
«Молодики рибалили та плавали у водоймі, але через деякий час одного з товаришів вони втратили з поля зору. Близько 12 годин на рятувальну станцію надійшов дзвінок від чергового ДСНС з таким повідомленням», – розповідають у Смілянській рятувальній станції.
І додають, тож група водолазів терміново виїхала на місце надзвичайної пригоди.
«Рятувальники почали пошук, але місце, яке вказали свідки, було не чітко позначене, тож довелося обстежити весь центр ставка», – розповідають у рятувальній станції.

І уточнюють, завдяки своєму досвіду смілянські водолази продовжили пошуки в напрямку берега, там і знайшли тіло чоловіка.

«Постраждалим виявився житель Кіровоградщини, 1983 року народження. Алкоголь і вода - це велика біда», – підсумовують рятувальники.