Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Вдень буде від 2 морозу до 3º тепла

 

 

Сьогодні синоптична ситуація ще не зміниться, нестійкий характер погоди утримається.
Про це повідомляють у метеостанції Сміла.
Синоптики кажуть, що атмосферні фронти на Черкащині проявлятимуться опадами в різних фазах та посиленням вітру, подекуди до небезпечних 15-20 м/с.
Буде хмарно з проясненнями. Часом невеликий мокрий сніг, вдень з дощем. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень від 2 морозу до 3º тепла.
А в четвер, 16 лютого, під впливом антициклону «FEUKA» атмосфера заспокоїться, погода стабілізується. Температурний фон знизиться до мінусових значень та ввійде в кліматичну норму.
Як пояснюють в обласному гідрометцентрі, загалом середина лютого – традиційно вітряна пора. З метеорологічної точки зору це пояснюється Тим, що у південних широтах сонце вже інтенсивно прогріває повітря, а у північних – цей процес затримується. Тому, у нашій місцевості, збільшуються контрасти температури, атмосферного тиску, посилюються вітри та загострюються атмосферні фронти.
Сьогодні – Стрітення, коли «зима з весною зустрічаються. Тож відтепер день має більше світла, а ніч – менше холоду.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Понад 164 тис. рахунків «Турбота про дитину» відкрито за тиждень

13 серпня 2026, 16:30

2026 08 13 ditinМінсоцполітики разом з Мінцифри продовжує вдосконалювати систему державної підтримки сімей, роблячи її простішою та зручнішою для батьків. За перший тиждень від запуску спеціального рахунку «Турбота про дитину» в межах «Дія.Картки» банки відкрили вже понад 164 тис. таких рахунків.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».