Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Український ветеранський фонд запустив сервіс юридичних консультацій

 

 

Український ветеранський фонд Мінветеранів надає безоплатні юридичні консультації ветеранам та їхнім родинам. Проєкт реалізується спільно з Незалежною антикорупційною комісією за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони.

“Держава зобов'язана створювати умови для реалізації людиною її фундаментальних прав і свобод, гарантуванні порядку відшкодування шкоди, забезпеченні невідворотності відповідальності за порушення конституційних прав людини. Саме тому фахові юристи та адвокати допоможуть розібратися. Це може стосуватися як інформації про пільги для ветеранів та членів їхніх родин, так й інших питань, пов’язаних зі статусами, соціальними гарантіями тощо”, — розповідає Руслана Величко-Трифонюк, перша заступниця виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Консультації є безоплатними. Щоб отримати фахову допомогу, залиште своє звернення за посиланням: https://cutt.ly/s9Asnpo. У формі необхідно вказати особисту інформацію, контактний номер телефону та стисло описати суть звернення. Подавати запити на допомогу можна щодня та цілодобово. Консультації надаватимуться у робочі дні з 9 до 18 години. Якщо проблема потребуватиме додаткових уточнень — фахівці перетелефонують.

“Юристи обробляють запити одразу за їхнім надходженням, тому більшість питань можуть бути вирішені у той же день. Проте іноді спеціалістам потрібно більше часу, аби підготувати відповідь. Це може зайняти до декількох діб”, — пояснює Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.

На сайті Українського ветеранського фонду у розділі “Юридичні консультації” також зібрана корисна інформація для ветеранів, членів їх сімей, а також діючих військових. Ознайомитись з інформацією можна тут: https://cutt.ly/T9Af0Xx.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Сміляни можуть долучитися до «Столу пам’яті» та вшанувати полеглих Героїв

11 серпня 2026, 16:28

2026 08 10 stil29 серпня, у День пам’яті захисників і захисниць України, відбудеться всеукраїнська акція «Стіл пам’яті». До неї можуть долучитися не лише заклади та організації, а й кожен охочий — у Смілі, інших містах України та навіть за кордоном.


Цікаво
У Дрогобичі можна піднятися на міську ратушу, а з неї просто неймовірний краєвид на місто і гори

11 серпня 2026, 17:53

2026 08 11 ratusha1Дрогобич — одне з тих міст, які, на думку мандрівниці Мар’яни Коваль, залишаються недооціненими туристами. Місто нагадує Львів своєю архітектурою, однак тут значно спокійніше й менше людей.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».