Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Синоптики обіцяють посилення морозів

 

 

З настанням зими і послабленням сонячного фактору великий за розмірами континент на сході швидко остигає і стає своєрідним акумулятором холоду на всьому Європейському континенті.
Про це повідомляють в обласному гідрометцентрі.
Цей холод часто розповсюджується і в нашому краї. Останні дві ночі мінімальна температура в області становила 5º морозу, вдень було близько 0º. Це викликало невелике промерзання грунту та появу перших льодових явищ на мілководдях річок і водосховища.
Отож, за прогнозом, холодний східний антициклон поки що зміцнюється. На Черкащині це позначиться активним зростанням атмосферного тиску, проясненнями на небі та посиленням нічних морозів до 6-8º, вдень до 1-3º.
А сьогодні буде хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер східний 7-12 м/с. Температура вночі 3-8º морозу, вдень 0-5º морозу.
На послаблення морозу можна чекати із наступного вівторка 6 грудня, коли на наш регіон почнуть впливати активні західні циклони. При цьому погода стане більш вітряною.
«Грудень – шапка української зими. Це місяць довгих ночей і перших міцних морозів, опівночі року», – підсумовують в обласному гідрометцентрі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Житель Черкащини виграв мільйон гривень у «Лото-Забава»

29 липня 2026, 11:29

2026 07 29 zabaУ Черкаській області зірвали джекпот державної лотереї «Лото-Забава». Переможець 1394-го тиражу, який відбувся 26 липня, став володарем 1 мільйона гривень.


Цікаво
Знищення російських мега-складів - це випалювання економічного та логістичного допінгу, на якому тримається тил ворога

28 липня 2026, 17:24

2026 07 28 skladПоговоримо про російського монстра Wildberries, відео із складів якого так ефектно виглядають як виверження вулкану. І це дійсно стратегічна компанія для боліт.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».