Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Майже 100 км ліній електропередач відремонтували енергетики

 

 

Спеціалісти «Черкасиобленерго» провели капітальний ремонт 98 км повітряних ліній електропередач та 466 трансформаторних підстанцій.
Про це повідомляють в «Черкасиобленерго».
Крім цього, уточнюють, енергетики провели роботи з технічного обслуговування енергооб'єктів області – виконано технічне обслуговування 14284 км повітряних ліній та 5254 трансформаторних підстанцій. Було відремонтовано 307 кабельних ліній, замінено 37 пошкоджених силових трансформаторів.

 


«Особливу увагу приділили лініям електропередачі, що живлять критичну інфраструктуру області. Були виконані усі необхідні роботи задля забезпечення надійного розподілу електроенергії в осінньо-зимовий період та здійснено перевірку резервних ліній у повному обсязі»,– зазначають енергетики.
В обленерго накопичують запаси палива, обладнання, матеріалів. На сьогодні їх обсяг вже збільшено на 20% порівняно з минулим роком.
«Україна на полі бою відстоює свою незалежність, і осінньо-зимовий період цього року буде складним, тому і підготовка до нього зараз має бути пріоритетом для всіх операторів системи розподілу. Хочу закликати усіх операторів системи розподілу запровадити перевірку резервних схем розподілу електроенергії, а також максимально збільшити запас матеріалів. Саме над формуванням таких запасів наразі ми активно працюємо»,– наголошує голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.
Вінк аже, що компанія продовжує покрокове виконання планів, направлених на підготовку до осінньо-зимового періоду. Серед них: проведення моніторингу та нагляду за виконанням планових ремонтних робіт електрообладнання, розроблення комплексу організаційно-технічних заходів, спрямованих на посилення протипожежного стану підвідомчих об’єктів, узгодження порядку взаємодії підприємств енергетики з органами виконавчої влади та військовими адміністраціями. Все це допоможе вчасно відреагувати у разі виникнення непередбачуваних ситуацій та забезпечити безперебійне електропостачання споживачам і загалом стабільне функціонування енергосистеми країни.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Василь ЗИМА

Про те, що ця війна довела раз і назавжди: сильна рука нікого не врятувала, врятували руки

 

Ірина КАПТУР

Про те, що на фронті треба маскувальні сітки, мʼякі ноші, авто, а не окопні свічки

 

 

Валерій ЗАЛУЖНИЙ

Про День українського добровольця

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
За два минулі місяці область сплатила більше 279 млн грн місцевих податків

28 березня 2023, 14:25

З початку року платники податків області, і нашого району зокрема, сплатили до місцевих бюджетів понад 279,1 млн грн місцевих податків і зборів.


Суспільство
Новосформований батальон тероборони розпочав свої навчання

29 березня 2023, 17:31

2023 03 29 navchВ області триває бойове злагодження новосформованого батальйону тероборони.


Цікаво
Зроблено крок на шляху очищення від маркерів «русского міра»

29 березня 2023, 18:51

2023 03 29 pamУ нашій країні зроблено вирішальний крок на шляху очищення від маркерів «русского міра» і повної деколонізації публічного простору.


Афіша
Не пропустіть 17 березня концерт-феєрію ЗАЧАРУЙ

16 березня 2023, 12:23

2023 03 16 zacharУ Смілянському міському будинку культури відбудеться концерт-феєрія "Зачаруй".
У програмі: музичні перлини українських та зарубіжних композиторів 20-21 століть