Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

На засіданні архітектурно-містобудівної ради говорили про Смілу та Велику Яблунівку

У райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради.
Про це повідомляють у Черкаській РДА.
На зібранні було розглянуто 8 проектів. Два з них стосувалися нашої Смілянщини. Зокрема, мова йшла про детальний план території, обмеженої вулицею Тараса Шевченка, шляхопроводом, межею земельної ділянки Одеської залізниці та межею земельної ділянки гаражно-будівельного автокооперативу «Локомотив» у Смілі.
Також фахівці розглянули детальний план території частини господарського двору, прилеглої до вулиці Івана Нечуй-Левицького за межами села Велика Яблунівка в адміністративних межах Березняківської сільської ради Черкаського району.
Розробником обох проектів є архітектор Юрій Чеберяк.

 


Члени архітектурно-містобудівної ради висловили по цих проектах ряд пропозицій і зауважень щодо поданої містобудівної документації. Зауваження та пропозиції будуть враховані у робочому порядку.
У засіданні архітектурно-містобудівної ради взяли участь перший заступник голови Черкаської РДА Роман Хоменко, начальник відділу містобудування та архітектури Наталія Темченко, члени ради та представники структурних підрозділів Черкаської обласної, районної державних адміністрацій, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та запрошені.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Посилиться надходження більш теплого повітря з південних широт

27 липня 2026, 05:56

2026 07 27 pogodaСьогодні антициклон з південного заходу «Norbert», який забезпечував на Черкащині спокійний перебіг синоптичних процесів і подарував нам переважно суху та сонячну погоду, зміститься на Туреччину та Грузію.


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».