За минулу добу лабораторно підтверджено 721 випадок COVID-19 по всій нашій області. Зокрема, у територіальних громадах Черкаського району – 383 нових хворих, Золотоніського – 87, Звенигородського – 141, Уманського – 110. Про це інформує обласний лабораторний центр. Загалом на Черкащині вже зареєстровано 111 578 випадків коронавірусної інфекції. Одужало 93 780 хворих, за останню добу – 450. Від ускладнень коронавірусної інфекції померло 1 941 хворий, за останню добу –15. За добу 16 листопада 2021 року в Україні зафіксовано 18668 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1312, медпрацівників – 403).
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.
Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.
На найближчій сесії Смілянської міської ради депутати розглянуть питання про внесення змін до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2026 рік.