Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У районній поліклініці допомагають усім

Поліклінічне відділення Смілянської центральної районної лікарні щодня приймає понад півтисячі пацієнтів. Однак лікарі витримують таке величезне навантаження, хоч це й зовсім непросто.
– Поліклініка розрахована десь на 130-140 відвідувань щоденно. А ми кожного дня приймаємо по 500-600 відвідувачів. Це надзвичайно багато! Але в нас є своя специфіка. Наші пацієнти – це жителі району, люди з сіл. Вони вранці приїхали, і їм треба встигнути все зробити, потрапити на прийом до лікаря, купити медикаменти чи пройти обстеження – а потім встигнути на свій автобус, щоб вчасно дістатися додому. Тому в нас зранку й до обіду спостерігається такий величезний наплив людей. І всіх їх треба прийняти і допомогти! – розповідає завідувач поліклінічним відділенням Олексій Полубінський.
За його словами, ледь не до кожного фахівця стоять довгі черги хворих (іноді по70-80 осіб!). Невропатолог, ЛОР, стоматолог, окуліст, травматолог, психіатр – усі лікарі максимально завантажені.
– І ми справляємося, бо іншого вибору в нас немає. Людям потрібна наша допомога! – переконаний Олексій Миколайович.


Вадим НІКІТІН

2017 01 16 пол

На фото:
Олексій Миколайович Полубінський приймає хворих і під час обідньої перерви.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
Стрілецький батальйон отримав старлінки, ноутбуки від МХП

11 липня 2026, 10:26

2026 07 10 strilЩе один крок до посилення спроможностей на передовій: стрілецький батальйон поліції «Чорна ласка» отримав чергову партію технічної допомоги в межах програми МХП Поруч від БФ «МХП-Громаді».


Цікаво
«Можна було дати і менше… Я стільки не проживу»

08 липня 2026, 17:31

2026 07 08 sud«Можна було дати і менше… Я стільки не проживу». Ці слова Валерій Марченко сказав у суді, почувши вирок — 10 років ув’язнення. Він не помилився.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».