- Деталі
-
Суспільство
7 листопада на базі гімназії імені В.Т.Сенатора відбувся міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. У ній взяли участь 50 учнів 7-11 класів із усіх шкіл нашого міста.
Перемогу здобули:
І місце: Трач Софія, 7 клас,школа №1, учитель Подрушняк Л.І. - учениця Ланова Олександра,
8 клас, школа №1, учитель Подрушняк Л.І. - учениця Федоренко Олександра,
9 клас, школа №11, учитель Решетняк Ю.П. – учень Цаподой Даніїл,
10 клас, школа №7, учитель Павленко Л.І. – учень Минько Вадим,
11 клас, школа №12, учитель Бабіч С.В. ІІ місце - учениця Карпова Дар’я,
7 клас, гімназія, учитель Кільчевська О.В. - учениця Зайченко Ніколь,
8 клас, школа №6, учитель Петряк Л.М. - учениця Микитенко Анастасія,
9 клас, школа №7, учитель Павленко Л.І. - учениця Солонична Анна,
10 клас, школа №1, учитель Подрушняк Л.І. – учень Зосич Володимир,
10 клас, школа №11, учитель Химич М.І. - учениця Крижня Ольга,
11 клас, школа №7, учитель Павленко Л.І. ІІІ місце - учениця Терещенко Надія,
7 клас, школа №7, учитель Павленко Л.І. – учень Бас Артем,
8 клас, школа №3-колегіум, учитель Онученко Л.М. - учениця Правосуд Оксана,
9 клас, школа №3-колегіум, учитель Онученко Л.М. - учениця Аркушенко Вікторія,
10 клас, школа №12, учитель Бабіч С.В. – учень Рєзнік Андрій,
11 клас, ліцей – школа «Лідер», учитель Царь Т.М.
А 6 листопада у Смілянській загальноосвітній школі №7 відбувся міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. У ньому взяли участь 22 учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.
Перемогу здобули: І місце: Бондаренко Ярослав, 8 клас,школа №4, учитель Лисенко В.В. - Каліна Артем,
10 клас, школа №1, учитель Бойко С.М. – учень Минько Вадим,
11 клас, школа №12, учитель Довгий О.А. ІІ місце – учень Васильєв Матвій,
8 клас, школа №12, учитель Довгий О.А. - учениця Біляєва Юлія,
9 клас, гімназія, учитель Волошина М.С. – учень Цаподой Даніїл,
10 клас, школа №7, учитель Рахуба Т.С. – учень Лютий Максим,
11 клас, школа №7, учитель Рахуба Т.С. ІІІ місце – учень Бабіч Максим,
8 клас, школа №1, учитель Бойко С.М. – учень Сарапін Борис,
10 клас, школа №11, учитель Пономаренко В.С. - учениця Карська Дарина,
11 клас, школа №3-колегіум, учитель Чуйко О.В., - повідомила методист Галина БРОВКО.