Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Садівники області – фінансова підтримка на безповоротній основі

Витрати на посадковий матеріал, зрошувальні системи та іншу техніку, придбану для розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства, сільгосппідприємствам області можуть відшкодувати з держбюджету.
Про це повідомляють в ОДА.
Днями на засіданні профільної комісії при облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Романа Карманніка розглянули 11 заявок від сільгоспвиробників краю. Загалом на 8,5 млн. грн. Зокрема 5,2 млн. грн. на часткову компенсацію за придбані та висаджені саджанці плодово-ягідних культур, винограду та хмелю. По 2,1 млн. грн. – часткова компенсація за встановлення систем краплинного зрошення та 607 тис. грн. за проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер. Ще понад 648 тис. грн. подали заявок на часткову компенсацію на закупівлю техніки, механізмів та обладнання, зокрема, для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві.

 


Зведені матеріали подані до комісії Міністерства аграрної політики та продовольства на подальший розгляд та затвердження.
«В країні діє урядова програма підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства. Ті, хто працює у цих сферах, отримають державну фінансову підтримку на безповоротній основі. У 2021 році на підтримку агропромислового комплексу в державному бюджеті передбачено 4,5 млрд. грн, з яких на підтримку розвитку галузі садівництва, ягідництва та виноградарства – 450 млн. грн. Нині ж чекатимемо рішення профільного міністерства щодо поданих заявок виробниками Черкащини», – наголосив Роман Карманнік.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

Василь ЦИРІЛЬ

Щодо традицій та їх спотворення...

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Грошова допомога при народженні дитини 2023: порядок отримання

16 січня 2023, 16:28

2023 01 16 dopПри народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено, незважаючи на воєнний стан, а також про «пакунок малюка».


Суспільство
Чоловік незаконно вирубав ліс на суму понад 2,3 млн грн

30 січня 2023, 17:27

2023 01 30 lisНа території нашого району один чоловік, який є керівником кількох суб’єктів господарської діяльності, незаконно вирубав у лісі 500 дерев і продав їх за 2,3 млн грн.


Цікаво
Фіксуватимуть, хто і коли переглядав персональні дані українців

30 січня 2023, 18:28

2023 01 30 diyaplУряд ухвалив постанова про новий порядок взаємодії між державними реєстрами у системі «Трембіта» та підключення до неї.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років