Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Знову збиралась комісія з питань ТЕБ та НС – у Смілі продовжили адаптивний карантин до 1 жовтня

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на території Черкаської області, днями відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
У підсумку комісія вирішила продовжити до 1 жовтня 2021 року включно на всій території Смілянської міської територіальної громади адаптивний карантин.
Через епідеміологічну ситуацію на території Черкаської області (Смілянської міської територіальної громади зокрема) пов’язану з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, вирішено продовжити ЗАБОРОНУ на:
-. Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту;
- Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;
- Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.
У Смілі заборонено проведення планових оперативних втручань з метою економії кисневого ресурсу.
Під забороною проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) без одягнутих усіма учасниками та організаторами заходу засобів індивідуального захисту.
Обмеження, передбачені цим підпунктом, не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
Також заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту.
У період з 01.09.2021 по 30.09.2021 включно призупинено дію Програми організації та компенсації перевезень пільгових категорій населення на автобусних маршрутах загального користування у м. Сміла для всіх пільгових категорій, окрім:
осіб з інвалідністю внаслідок війни;
осіб з інвалідністю І групи та осіб, що їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого);
учасників бойових дій;
осіб (ЧАЕС) I категорії;
дітей з інвалідністю та осіб, що їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого);
дітей-сиріт, які можуть користуватись пільговим проїздом щодня на всіх рейсах всіх міських маршрутів загального користування.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
У селі на Канівщині ще одна парафія перейшла до ПЦУ

25 липня 2026, 12:12

2026 07 25 cerkvaУ селі Хмільна, що на Канівщині, парафія розірвала зв’язки з УПЦ московського патріархату і доєдналася до автокефальної Православної Церкви Україні


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».