Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Почали фарбувати центральний фонтан. ФОТОФАКТ

Вже пів літа минуло, а фонтан у центрі міста досі не працює.
Вчора почали фарбувати дно басейну фонтану у приємний блакитний колір.

 

 

 

 

На банках з фарбою написано, що фарба має сохнути 7 днів після нанесення. Тож потрібно ще тиждень, щоб басейн підсох. Фарбуванням фонтану займаються спонсори. Кажуть, що не взяли ні копійки з бюджетних коштів, всі роботи – за власний рахунок.
Як ми вже повідомляли, ще весною депутати надумали переробляти фонтан – реконструювати і ремонтувати. Проте знайшлися спонсори, які погодилися за власний кошт відремонтувати міський водограй. У червні почалися роботи з бетонування дна басейну, це, окрім естетичного вигляду, також дасть змогу зменшити об’єм і, відповідно, кількість води, яку витрачають для функціонування фонтану.
Потім роботи затяглися у зв’язку з погодними умовами.
Тепер, після фарбування басейну, треба буде вирішити проблему з постачанням води і наповненням фонтану, адже наразі вода у Смілі подається не цілодобово.
У міській раді розповіли, що працівники водоканалу ліквідовують цю проблему, вже встановлено нове обладнання, яке дозволить розчистити свердловини. Якщо налагодиться водопостачання – тоді швидше увімкнуть фонтан.
Представники влади розводять руками: на жаль, все робиться не так швидко, як всім нам би хотілось. Треба ще чекати…

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Посилиться надходження більш теплого повітря з південних широт

27 липня 2026, 05:56

2026 07 27 pogodaСьогодні антициклон з південного заходу «Norbert», який забезпечував на Черкащині спокійний перебіг синоптичних процесів і подарував нам переважно суху та сонячну погоду, зміститься на Туреччину та Грузію.


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».