Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Обікрав підсобку

До чергової частини Смілянського відділу поліції звернувся 53-річний житель одного із сіл району. Чоловік розповів поліцейським, що вночі з його підсобного приміщення невідома особа викрала 10 мішків посівної пшениці,
компресор та металеві вироби на суму понад 4000 гривень.
Як інформують в обласному управлінні поліції, правоохоронці на одному з пунктів прийому брухту виявили викрадені речі. Потім встановили особу підозрюваного.
Ним виявився раніше судимий 40-річний житель одного з сіл Смілянщини. Чоловіка запросили до поліції для дачі показів, і той зізнався у скоєному. Підсобку відкрив за допомогою підручних знарядь, які знайшов натериторії двору.
Викрадене перевіз на машині товариша, метал здав на брухт, а зерно продав перехожим. Виручені 1600 гривень були витрачені на власні потреби.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження.
Крадію загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
Понад 1400 кущів конопель вилучили поліцейські області під час спецоперації «Джентльмени»

17 липня 2026, 12:22

2026 07 16 dgenПоліцейські управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Черкаській області спільно зі слідчими та працівниками територіальних підрозділів поліції провели комплекс заходів у межах всеукраїнської спецоперації «Джентльмени». Силову підтримку під час проведення обшуків забезпечували бійці роти поліції особливого призначення.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».