Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Про стратегію розвитку Сміли до 2025 року

 

Ми вже повідомляли раніше, що міська влада розпочала створення Стратегії розвитку Сміли до 2025 року. Ми поцікавились, як іде робота над цим проєктом.
Стратегію створює управління економічного розвитку. Курує – перший заступник міського голови Олександр Лисенко. Він повідомив, що розробка Стратегії – велика кропітка робота. До співпраці залучено управління статистики, ведеться робота з приватними підприємцями, із директорами підприємств. Тому що від них та їхньої економічної діяльності також залежить розвиток міста.
За основу Стратегії взято кращі зразки стратегій розвитку інших міст із кількістю населення 60-90 тисяч. Також адміністрації подобається стратегія розвитку міста Черкаси.
- Ми ведемо співпрацю з бюджетоутворюючими підприємствами. Узаконюємо договори і напрацювання, щоб поповнювати міський бюджет. Хочемо завести у Смілу якнайбільше інвесторів. Раніше влада просто не давала інвесторам нічого зробити. Є інформація про вимоги відкатів і хабарів. Ми ж хочемо працювати чесно і прозоро. Якщо хтось із представників адміністрації чи виконкому міста перешкоджає бізнесу, перешкоджає інвесторам – ми будемо жостко наказувати і прощатися з цією юдиною, - говорить заступник міського голови Олександр Лисенко. - Попередники дуже відлякали інвесторів. Нинішній владі не треба ніяких відкатів. Просто приходьте, працюйте і платіть податки в місто.
- Ми хочемо зробити нашу Смілу привабливою для бізнесу і для людей, щоб тут було комфортно жити і працювати. Коли мене питають про розвиток Сміли через 2-3 роки, якою буде Сміла у майбутньому…, я думаю, хоч би нам вдалося повернути наше місто у той стан, у якому воно було до 2010 року. Хочеться повернути минулу славу і минулий авторитет нашого міста. А потім вже працювати над подальшим розвитком, - вважає Олександр Лисенко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

Василь ЦИРІЛЬ

Щодо традицій та їх спотворення...

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Грошова допомога при народженні дитини 2023: порядок отримання

16 січня 2023, 16:28

2023 01 16 dopПри народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено, незважаючи на воєнний стан, а також про «пакунок малюка».


Суспільство
Чоловік незаконно вирубав ліс на суму понад 2,3 млн грн

30 січня 2023, 17:27

2023 01 30 lisНа території нашого району один чоловік, який є керівником кількох суб’єктів господарської діяльності, незаконно вирубав у лісі 500 дерев і продав їх за 2,3 млн грн.


Цікаво
31 років тому Верховна Рада Україна затвердила Державний прапор України

28 січня 2023, 17:17

2023 01 28 prapor28 січня 1992 року Верховна Рада Україна офіційно затвердила синьо-жовтий прапор України як символ нової незалежної держави.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років