Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Депутати обговорювали оптимізацію структури виконкому та Положення про виконком

 

25 січня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування.
Депутати готуються до проведення сесії, яка запланована на 27 січня.
На комісії обранці розглянули Положення про роботу виконавчого комітету міської ради. У Положення вносили правки 5 відділів міської ради, переглядали юристи, дивились, які Положення існують у інших міських радах. Проте депутати так і не розібрались у юридичних колізіях законів про місцеве самоврядування.
Депутати хотіли з’ясувати, чи можна притягти до відповідальності міського голову, коли він самочинно призначає собі заступників і радників. Як виходить так, що стороння людина, без складання відповідної присяги дерслужбовця, приступає до управління містом і фінансами міста (як це було при попередньому міському голові і його одіозному заступнику-раднику Павлу Смолікову). І як цьому запобігти надалі?
Багато слушних зауважень висловили депутати Іван Далібожак та Оксана Сілко, але юридичні тонкощі у законодавстві дозволяють провести будь-які махінації, від яких ніякі Положення не врятують.
Також депутати проголосували за оптимізацію структури штатів працівників виконавчого апарату міської ради. Тут теж було обговорення: чому скорочують лише працівників, а не цілі непотрібні відділи? Чи потрібен місту відділ охорони здоров’я, якщо і так є адміністрації при нових КНП? Чи потрібен місту МІФК і чи не дублює він функції управління економіки? Чи треба об’єднувати разом культуру і освіту? Чи, можливо, потрібно відділ культури винести окремо як самостійне управління?
Дискусії були цікаві, але поки що депутати і влада погодилися лише на поетапне скорочення штату апарату управління виконавчим комітетом на 20 осіб.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

8bereznya21

Дійові особи

АНАТОЛІЙ СЕМИНОГА

 

 

Сердечно вітаю зі святом весни

 

Юрій СЕГЕДА

 

Дорогі жінки, щиро вітаю вас зі святом весни!

 

ВІКТОР ЗОЛОТОВЕРХИЙ

 

 

Дорогі жінки, зі святом весни!

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олександр Скічко-новий голова ОДА

01 лютого 2021, 10:26

2021 02 01 Skoshko

Президент України Володимир Зеленський призначив новим головою обласної державної адміністрації Олександра Олександровича Скічка.


Економіка
Міська влада хоче повернути у Смілу платників податків, які перереєструвалися в інших містах

24 лютого 2021, 10:30

2021 02 23 platnuk

Велика проблема наповнення міського бюджету у нашому місті полягає ще й у тому, що багато установ і організацій, які працюють на території Сміли, юридично перереєструвалися в інші міста.


Суспільство
Розпочато операцію "Первоцвіт-2021"

06 березня 2021, 14:19

2021 03 05 oper

Заради збереження ранньоквітучих рослин Державною екологічною інспекцією Центрального округу розпочато операцію "Первоцвіт-2021".


Цікаво
Головний чекіст радянської України Всеволод Балицький крав мільйонами

06 березня 2021, 15:23

2021 03 03 chekist

1937 рік. Арештовують головного чекіста радянської України Всеволода Балицького.


Афіша
З нагоди Міжнародного свята 8 Березня у Смілі проведуть кілька хороших концертів

05 березня 2021, 12:47

2021 03 05 koncertНапередодні найулюбленішого жіночого весняного свята у нашому місті проведуть кілька цікавих концертів