Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Очільники міста зустрілися з медиками і пообіцяли їм виділити половину бюджету розвитку

 

Після великої наради з освітянами Сміли, міський голова і його команда провели робочу зустріч з керівниками та головними бухгалтерами медичних закладів міста.
Під час діалогу з лікарями та медиками міський голова Сергій Ананко окреслив головні пріоритети та завдання у роботі. Основа - це людське ставлення до пацієнта у будь-якій ситуації.
Сергій Ананко зазначив, що міська влада і депутати розуміють: сьогодні лікарі також знаходяться на передовій. Тому майже половина з міського бюджету розвитку – а це 5,5 млн з 12 млн грн - спрямовано на медичну галузь міста. Тож пропозиції щодо напрямків та шляхів проведення реформи медицини у місті повинні виходити саме від лікарів, - зазначив міський голова. Він запропонував протягом тижня керівникам закладів спільно з профільним заступником Тетяною Карло напрацювати такі пропозиції.
Кожен керівник мав можливість озвучити основні проблеми свого закладу та бачення шляхів їх вирішення. Так, головний лікар міської лікарні Микола Стогній, зазначаючи необхідність проведення реструктуризації медзакладів у майбутньому, відмітив щодо недоцільності у 2021 році з'єднувати два структурних підрозділи: міську лікарню та поліклініку. Він також проінформував про проблеми щодо терапевтичного відділення. Із наявних 100 ліжок, нині 45 надані важкохворим, 35 - хворими на COVID-19. У питанні заробітної плати лікарів Микола Стогній зазначив, що всі лікарі та медсестри, задіяні у лікуванні хворих на COVID, отримують згідно законодавства 250% надбавок, всі інші лікарі, пов'язані в обслуговувані таких хворих, - погодинно. Головний лікар поліклініки для дорослих Валентина Покотиленко проінформувала, що з квітня 2021 року заклад заключить із НСЗУ ще 6 пакетів послуг.

 


Під час діалогу головні лікарі підняли питання щодо нових проблем з орендою приміщень та можливими значними фінансовими затратами при умові проведення аукціонів. Міський голова дав завдання відділу комунального майна управління економічного розвитку та відділу охорони здоров'я протягом тижня зібрати весь перелік майна, який орендується комунальними медичними закладами. Перший заступник міського голови Олександр Лисенко зазначив, що виконком виступить з пропозицією щодо прийняття рішення на найближчій сесії щодо оренди такого майна за 1 грн на рік. На завершення зустрічі профільний заступник Тетяна Карло ще раз наголосила присутнім на необхідності толерантного ставлення лікарів як надавачів медичних послуг до пацієнтів, відкритості та діалогу влади з медичними працівниками. Головне питання сьогодні: збереження медичного потенціалу та надання якісних медичних послуг – інформують на офіційному сайті міськради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Норберт НОЙХАУС

 

Як Смілі почати розвиватись?

 

 

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
Вихованці гуртка «Терник» Тернівського ліцею з’їздили на екскурсію у Черкаський краєзнавчий музей

20 вересня 2021, 17:22

2021 09 18 eksk2З 15 вересня розпочинається гурткова робота Центру дитячої та юнацької творчості. Але досвідчені керівники гуртків вже працюють з дітками, починають новий курс навчання і виховання, набирають групи.


Цікаво
Довга пташина дорога додому

20 вересня 2021, 18:29

2021 09 20 osoidШлях міграції самки осоїда з супутнковим передавачем із Південної Африки до Південної Фінляндії.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.