Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Депутати узаконили 45 рішень попереднього виконкому минулої міської влади

 

На крайній сесії міської ради депутати проголосували за схвалення 45 рішень виконавчого комітету попередньої влади і за 6 програм підтримки комунальних підприємств, які розробляла попередня влада.
У соцмережах відразу пішли чутки, що нинішня влада покриває дії попередньої міської ради. Такі роздуми смілян прокоментував секретар міської ради Юрій Студанс для сайту Сміла.ua:
- На черговій сесії ми розглянули 45 рішень і 6 програм, які розробила попередня влада. Згідно із законом, їх треба було ще тоді затвердити на сесії. Проте сесії не відбувалися, а життя йшло. Треба було виплатити зарплату медикам, фінансувати комунальні підприємства, проводити заходи, рекомендовані комісією з ТЕБ та НС, боротися з епідемією коронавірусу... Треба було фінансування з міського бюджету. І в принципі, фінансування йшло правильно.
Тому ми, як депутати і нинішня влада, зробили те, що повинні були зробити наші попередники – ми затвердили рішення на сесії, щоб вирівняти законодавче поле стосовно бюджету. Якби ми не зробили це – ми б знову гриміли на всю Україну. Міністерство фінансів не звело б свої документи, Смілі могли б заблокувати всі рахунки. Тому ми прийняли вимушені заходи. Але насправді ми нікого не покриваємо.
Депутати запропонували паралельно всі ці рішення передати у правоохоронні органи для їхньої фахової оцінки. Так що зараз ми чекаємо висновків від уповноважених органів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Норберт НОЙХАУС

 

Як Смілі почати розвиватись?

 

 

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
Вихованці гуртка «Терник» Тернівського ліцею з’їздили на екскурсію у Черкаський краєзнавчий музей

20 вересня 2021, 17:22

2021 09 18 eksk2З 15 вересня розпочинається гурткова робота Центру дитячої та юнацької творчості. Але досвідчені керівники гуртків вже працюють з дітками, починають новий курс навчання і виховання, набирають групи.


Цікаво
Довга пташина дорога додому

20 вересня 2021, 18:29

2021 09 20 osoidШлях міграції самки осоїда з супутнковим передавачем із Південної Африки до Південної Фінляндії.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.