Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На виконкомі теоретично дозволили підприємцям працювати під час «червоної зони»

 

21 жовтня заступник міського голови Павло Іщенко провів позачергове засідання виконавчого комітету. Першим питанням розглядали вимогу підприємців - зняти певні карантинні обмеження, щоб і продавці непродовольчих товарів теж могли працювати, щоб дозволили роботу з надання різних послуг населенню, щоб працювали заклади громадського харчування.
На засідання виконкому прийшли представники бізнесу в нашому місті. Підприємець Тетяна Івченко, яка у складі ініціативної групи їздила у Черкаси до голови ОДА із зверненням від смілянських підприємців, розповіла, що обласна комісія готова піти на поступки. Але ж від смілянської влади офіційно на область ніхто не звертався, ніхто не лобіює і не відстоює інтереси підприємців. Тому як тільки буде рішення виконкому – обласна комісія може піти назустріч.
Члени виконкому розглянули запропонований проект рішення щодо звернення до обласної державної адміністрації та голови регіональної комісії з питань ТЕБ та НС про зняття деяких карантинних обмежень «червоного рівня» у місті Сміла. Начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Юрій Лагунов зачитав текст звернення, а начальник відділу охорони здоров’я Олег Левін проінформував про статистику захворюваності у місті на COVID-19 і про те, що зараз є тенденція до зниження кількості хворих.

 

2020 10 22 vvuukk1


Своє бачення вирішення цієї проблеми висловили всі члени виконавчого комітету та присутні підприємці міста. Вирішили внести у проєкт рішення пункт про надання виконкомом права проведення у місті підприємницької діяльності за умов дотримання всіх суворих санітарно-гігієничних норм. Виникла дискусія – чи можуть штрафувати підприємців за їхню роботу, якщо вони керуються рішенням виконкому, а не загальнодержавними постановами про «червону зону». Частина членів виконкому вважають, що рішення місцевого самоврядування вище, ніж рішення комісії з ТЕБ та НС. Тож підприємці можуть працювати.
Тим часом юристи пояснили для сайту Сміла.ua, що для поліції – рішення виконкому не дієве. Тому поліція може штрафувати підприємців за роботу в умовах «червоної зони». Дії поліції більше підпорядковуються області, рішенням обласної комісії з ТЕБ та НС, а не смілянському виконкому.
Тож юридично у нашому місті знову виникає правова колізія. Місцева влада дозволяє працювати підприємцям, а контролюючі органи можуть їх штрафувати.
Тим часом підписаного офіційного рішення, яке ухвалили на виконкомі, ще ніхто не бачив. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.