Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Смілянські вчителі провели серпневу конференцію та отримали нагороди за свою відмінну роботу

2020 09 01 pedagog

 

У той час, коли педагоги району проводили традиційну серпневу конференцію працівників освіти он-лайн, вчителі міста не побоялись вірусу і зібралися на конференцію всі разом.

Конференція працівників освіти міста Сміла відбулась у приміщенні школи № 11. У роботі конференції взяв участь, виступив та вручив нагороди міський голова Цибко О.О.

 

2020 09 01 pedagog1


Учасників конференції привітали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

Новий начальник управління, молоді та спорту Валентина Зборівська коротко зупинилася на досягненнях освіти у 2019-2020 н.р. (адже аналітичні матеріали надіслані у заклади) та накреслила стратегічні напрямки розвитку освітньої галузі на 2020-2021 навчальний рік. Особлива увага звернута на роботу закладів освіти в умовах пандемії.

 

2020 09 01 pedagog2


В обговоренні доповіді взяли участь Руденко В.Б., завідувач методичного кабінету, Калінчик О.О., головний спеціаліст відділу освіти з питань дошкільної освіти , Волошина Ю.С., завідувач центру практичної психології та соціальної роботи, Підмогильна В.М., директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 та голова міської організації профспілки працівників освіти Сташенко Н.В.
Перегортаючи сторінки минулого навчального року, не дивлячись на те, що він був незвичайним, освіті Сміли є чим пишатися.
Сміла знаходиться на ІІІ місці в області за результатами обласних предметних олімпіад, на ІІ місці - за результатами обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт, за результатами досягнень вихованців закладів позашкільної освіти, щодо участі і відсотку відзначених матеріалів на обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини». Маємо стовідсоткове забезпечення дітей різними видами харчування, проходження медичних оглядів школярів тощо.
Гордістю нашого міста є Даніелла Малько, випускниця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, яка на ЗНО отримала 200 балів. Підготувала ученицю вчитель математики – Крикун Н.М.
45 учнів здобули перемогу на обласному рівні у предметних олімпіадах, 22 – стали переможцями конкурсу – захисту наукових робіт. Найбільше призових місць з предметних олімпіад місту здобули учні школи №1 та гімназії; у конкурсі-захисті наукових робіт - учні школи №3-колегіуму. 2298 школярів закладів загальної середньої освіти стали переможцями різних конкурсів та змагань. 213 школярів міста здобули перемогу на обласному рівні, 769 - на всеукраїнському та 943 – на міжнародному рівнях.

 

2020 09 01 pedagog3


Високу результативність продемонстрували вихованці БДЮТ та ДЮСШ. На рахунку вихованців дитячої та юнацької творчості перемог на міському рівні 51, 98 – на обласному та 48- на всеукраїнському рівнях. Вихованці ДЮСШ на обласному рівні здобули 61 перемогу, на всеукраїнському – 71.
Ми пишаємося тим, що ДЮСШ, за результатами роботи серед спортивних шкіл області посіла перше призове місце, а золотою медаллю за результатами міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2019» нагороджено загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №10. За результатами міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2020» золотолю медаллю відзначено ліцей – школу «Лідер», срібною – Будинок дитячої та юнацької творчості, бронзовою – гімназію імені В.Сенатора.
Юні спортсмени закладів загальної середньої освіти міста вибороли ІІ призове місце в обласній спартакіаді.
Скубенко Т.М. , вчитель зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Ворона А.С., вчитель історії та правознавства гімназії за результатами обласного етапу конкурсу «Учитель року-2020» стали переможцями й повинні були представляти Черкаську область на Всеукраїнському рівні. Проте карантин уніс свої корективи. Вчитель початкових класів Бабіченко Н.Ю. (школа №11) на цьому ж етапі конкурсу посіла друге призове місце.
Голоднюк Н.Ю. (школа №3-колегіум) мала за честь проходити стажування у США і набутий досвід принесла у стіни закладу.
У рамках співпраці з американським урядовим агентством Корпусу миру США, у школі №10 працювала волонтерка Корпусу миру Бренда Семеренко.
Велика увага у місті приділялася дослідницькій роботі. Школа №3-колегіум, школа №6, гімназія, ліцей проводять експериментальну роботу на Всеукраїнському рівні, заклади дошкільної освіти №23,24 – на обласному.
Успішною була робота школи №3-колегіуму у пілотному проекті щодо впровадження Держвавного стандарту Нової української школи, гімназії, школи №11 – щодо реалізації програми «Інтелект України», ліцею-школи «Лідер» - «На крилах успіху».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.