Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Підсумки першого дня мітингу медичних працівників Сміли

2020 07 28 prodovgena

 

Цей понеділок медичні працівники нашого міста розпочали із організованого мітингу, адже у них немає вже сил терпіти і працювати без зарплати, виживати на позичені гроші.
Які ж результати мітингу? А їх немає!
Мітингували гарно, але не було перед ким – міський голова, незважаючи на попередження про акцію, поїхав із Сміли. З медиками і активістами спілкувались ті люди, які ні до Сміли, ні до вирішення цих проблем не мають ніякого відношення.
Депутати від міської фракції ВО «ЧEРКАЩАНИ», які були присутні на мітингу і підтримують медиків, так прокоментували цю ситуацію:
- Міський голова вкотре пошив усіх у дурнів – і активістів, і депутатів, і смілян. Його на місці не було. Від виконавчого комітету міської ради був присутній один заступник Павло Кондратенко. Був Віктор Федоренко, але хто він тепер такий? Він вже не секретар, нічого не вирішує. Він звичайний депутат, - сказав Віктор Лихолай. – Також до активу вийшов Павло Смоліков. А це хто такий? Він нібито виконує обов’язки першого заступника. Але такої посади немає ніде. Міський голова не виставляв його кандидатуру на погодження з депутатами. До того ж Павло Смоліков зганьбився тим, що посмів ображати жителів нашого міста, брудно обзивав шанованих у нашому місті медиків! Геть Смолікова з посади і геть із Сміли – це ще один лозунг сьогоднішнього мітингу. Поки Смоліков не поїде з міста – діалогу з владою не буде! Депутати не голосували за нього на сесії. От і виходить, що не було кому вийти до медиків. Мітингувальники говорили з тими людьми, які не мають ніякого відношення до Сміли.

- Павло Смоліков знову усіх ображав, ледве не ліз битися. Що він може зробити для нашого міста? Він навіть права підпису немає. Він ніким не вповноважений на виконання обов’язків заступника, - говорить голова фракції Анатолій Стригун. – Таким чином знову вводять медиків в оману. Гроші, які були виділені на конкретні статті – на пільгові ліки, на комуналку – були зняті на виконкомі на зарплату медикам. Тепер міський голова через сесію хоче узаконити дії виконкому, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Щоб перекласти свою вину на депутатів – на колективну відповідальність, якій не можна приписати кримінальну відповідальність. Таким чином Олексій Цибко лише вганяє місто у ще більший колапс.

- Рішення про виплату зарплати медикам, проголосоване більшістю депутатів уже лежить у загальному відділі міської ради. Але воно досі не підписане міський головою, бо він намагається показати волю депутатів як незаконне зібрання, - пояснює Ольга Нікітченко. – Що ж це виходить? Що міський голова хоче сам одноосібно керувати містом, хоче сам все зробити. Але завдяки закону він не може так вчинити і йому доведеться дослухатись до думки більшості депутатів.

- Як тільки міський голова підпише вже проголосоване рішення – медики відразу отримають гроші. І не треба буде проводити непотрібні сесії, де вони намагаються відгородити себе від незаконних рішень, щоб зняти із себе кримінальну відповідальність.
Насправді Олексій Цибко думає не про медиків, а про себе: як уникнути кримінальної відповідальності за те, що так керував містом і наробив дурниць на виконкомі, - переконаний Віктор Лихолай.
Мітинг медиків продовжиться завтра, у вівторок, 28 липня, о 10.00 на площі перед Будинком рад.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.