Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Результати робочої наради за участі голови Черкаської ОДА

2020 07 17 konflikt

 

Конфлікт продовжується….
Вчора знову повинна була відбутися сесія міської ради. Цього разу – за участі голови Черкаської ОДА Романа Боднара, який мав виступити у ролі миротворця та допомогти смілянським депутатам знайти спільну мову. Проте депутати черговий раз не зібралися на сесію Смілянської міської ради.
Після розмови у великій сесійній залі, представники смілянської влади вирішили зібратися у вузькому колі на другому поверсі. Був Роман Боднар, міський голова та його команда. Від групи опозиційних депутатів виступав Юрій Кредзинський. Учасниками наради стали депутати обласної ради – родина Далібожаків.
Спершу обидві сторони конфлікту висловили свої вимоги до іншої сторони.
Опозиційні депутати наполягають, щоб міський голова визнав їхню сесію і підписав їхні готові рішення про виплату зарплати медикам. Також депутати вимагають відміни рішень виконкому, бо вони вважають його дію і склад – незаконними, хочуть зменшити склад виконкому до 9 осіб. Наполягають відновити роботу бюджетної комісії, щоб продовжити визначення шляхів економії коштів – на сьогодні досі у відділі освіти працює близько 50 бухгалтерів, так нікого і не скоротили.
У свою чергу міський голова та екс-секретар Віктор Федоренко переконують у тому, що червневе зібрання опозиційних депутатів не можна назвати повноцінною сесією. Вони хочуть, щоб усі депутати разом переглянули бюджет, частково відмовились від коштів із своїх округів на користь фінансування спільних питань для міста.
Потім вирішили говорити без присутності журналістів.
У підсумку все залишилося, як було. Кожна сторона продовжує наполягати на своєму. Діалог продовжиться, можливо, у понеділок у Черкасах, у кабінеті голови ОДА.
Сам Роман Боднар результат переговорів описав так:
- Мусив приїхати за засідання. Кворуму немає, але зобов‘язані напрацювати дорожню карту і вирішити питання. Готовий виступити комунікатором між сторонами, хоч це і не моя безпосередня компетенція. Страждають сміляни, тому повинен втрутитися. Це не тиск, а пошук компромісу, хочу, щоб сторони почули один одного. На наступному тижні маємо розблокувати цей деструктивний процес. Продовжуємо переговори.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.