|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 09:29 25 червня 2026, 14:24 |
У районній лікарні народилося 5 діток, у міській – 1 дитинка
Протягом цього тижня у багатопрофільній лікарні імені Софії Бобринської народилося 5 дітей: два хлопчики і три дівчинки, троє сільських жителів і двоє – міських. Тим часом за минулий тиждень у пологовому відділенні міської лікарні народилася 1 дівчинка. У лікарні імені Софії Бобринської інформують, що з 5 по 12 червня до них було госпіталізовано 79 осіб. З них 69 – міських та 10 – сільських жителів. Амбулаторна допомога була надана 21 жителю міста та 17 жителям району.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||