Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

Віктор Федоренко надав неправдиві свідчення і ввів усіх в оману, - вважають депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

2020 06 03 sekretar

 

Обговорення вчорашніх подій на сесії міської ради продовжуються. Ця ситуація викликає багато запитань і з’являються нові факти.
У міській раді вималювались дві чіткі групи депутатів: депутатська більшість, яка має 20 голосів і є опозиційною до міської влади, та команда міського голови, яка нараховує 11- 12 депутатів. У Смілі всього 36 депутатів. Інші міські обранці, на жаль, не можуть зараз працювати за станом здоров’я або через певні життєві обставини.
Двадцятиосібна більшість депутатів вчора провела сесію міської ради. Шляхом таємного голосування депутати ухвалили рішення – достроково припинити виконання обов’язків секретаря міської ради Віктора Федоренка.
Проте сьогодні зранку відділ забезпечення роботи міської ради не працював і депутати не могли занести у секретаріат та офіційно зареєструвати рішення вчорашньої сесії. Обранці вважають, що Олексій Цибко і Віктор Федоренко знову перешкоджають професійній діяльності депутатів.
Ще виникло таке цікаве запитання: чому 31 березня 21 депутат міської ради, серед яких міська фракція ВО «ЧЕРКАЩАНИ», підписалися під зверненням до міського голови щодо виконання судового рішення про Віктора Федоренка, а вже через два місяці, 2 червня, 20 депутатів і ВО «ЧЕРКАЩАНИ» голосують за дострокове припинення діяльності Віктора Антоновича???
Депутати від «ЧЕРКАЩАН» пояснили: ми написали звернення до міського голови про те, що Федоренком В.А. були надані нам неправдиві пояснення щодо рішення суду від 28.02.2020року, яке виніс Черкаський окружний адміністративний суд про поновлення його на посаді секретаря Смілянської міської ради. Тому ми попросили не враховувати наші голоси в цих підписах, де розписалися 21 депутат за виконання рішення суду щодо Віктора Федоренка.
Тобто 21 депутат – мінус 6 підписів від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», виходить тільки 15 підписів депутатів за поновлення Віктора Федоренка. А це недостатня кількість. Немає більшості.
Треба підкреслити, що депутати посилаються на закон про місцеве самоврядування, у якому чітко зазначено: секретар міської ради поновлюється лише за згодою депутатів міської ради. Не розпорядженням міського голови, а тільки рішенням міської ради.

Також міські обранці нагадують, що Віктор Федоренко, такий самісінький депутат, як і інші 36 осіб. Тому йому не варто перебирати на себе більше повноважень і триматися за крісло. Така надмірна жага влади наводить на підозри. До того ж треба мати совість: якщо колеги-депутати проти тебе – краще піти і не провокувати черговий скандал, який зовсім не прикрашає наше місто.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Тетяна НІКІТЕНКО

NikitenkoTetana

 

кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від ВО

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

TereshchenkoNEW

 

Пам’ятаємо, поминаємо…

 

 

Ніна ПЛЯСУНОВА

Plyasynova

 

З Днем працівників дошкілля

 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Смілянська ТВК відмовила у реєстрації на виборах 4 партіям – будуть суди

26 вересня 2020, 16:26

2020 09 26 deputУ чергових виборах 25 жовтня візьмуть участь та спробують потрапити у Смілянську міську раду 16 партійних осередків.


Цікаво
Хронологія спецоперації “Вагнерівці”: жива історія в документах, відео та свідченнях учасників. ЧАСТИНА 1

26 вересня 2020, 15:36

2020 09 23 vagnerivczi

Розслідування подій російсько-української війни почалося ще 31 травня 2014 року.


Афіша
На «Локомотиві» клуб собаківництва проведе змагання

25 вересня 2020, 09:34

2020 09 23 pes

У Смілі цієї неділі на стадіоні «Локомотив» відбудеться цікаве й видовищне дійство.