Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Визначилися з кращими спортсменами міста, які отримають грошову стипендію

2020 01 21 sportsmenu

 

Призначення стипендій 15-ти провідним спортсменам відбувалося у трьох категоріях: олімпійський та неолімпійський види спорту, інваспорт. Розгляд досягнень спортсменів розглядався на підставі загальноприйнятої системи нарахування балів та в залежності від віку кандидатів: діти (10-13 років), юнаки (14-15 років), юніори (16-17 років), молодь (18-20 років).
Відповідно до положення щодо призначення стипендій провідним спортсменам у олімпійському виді спорту з 11-ти кандидатів рішенням комісії визначено 7 спортсменів, неолімпійському виді з 19-ти кандидатів - 5, інваспорт: всі 3 особи із запропонованих.
Пропозиції комісій будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету, де буде остаточно і прийнято рішення щодо кандидатів-стипендіатів у І півріччі 2020 року.
Кандидати на отримання стипендії:
Олімпійські види спорту
1. Тетяна Овчаренко, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у традиційних Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал героя радянського союзу, про фесора О.В. Ткантка», І і ІІ місця у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮСШОР, І місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, два І і одне ІІІ місця у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, тренер Чернявська К.М.
2. Дмитро Губанов, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІІ місце у чемпіонаті України з вільної боротьби, ІІ місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи Камянець-Подільського міського голови, І місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, ІІІ місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби ім. Б.Хмельницького. тренер Панчоха М.І.
3. Антон Шуляченко, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
4. В'ячеслав Силка, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
5. Анастасія Дзюбан, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
6. Заріна Рузієва, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
7. Єлизавета Кузьміна, ДЮСШ "Олімп", ІІ місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики, тренер Баєв С.М.
Неолімпійські види спорту
1. Назар Лавренко, ГО Спортивний клуб "Прайд", І і ІІ місця у чемпіонаті Європи з хортингу, І місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв, І місце у чемпіонаті України з хортингу, тренер Левченко А.М.
2 Костянтин Панасенко, ДЮСШ "Олімп". клуб "Монарх", І, ІІ і ІІІ місця у ХІ Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате, Два І, одне ІІ і два ІІІ місця у Чемпіонаті України з годзю-рю карате, тренер Пітенко С.А.
3. Нікіта Колесников, ДЮСШ "Олімп", І місце у чемпіонаті світу з таеквон-до І.Т.Ф., І місце у Чемпіонаті України з таеквон-до І.Т.Ф., тренер Грицай С.О.
4. Вадим Письменний, ДЮСШ "Олімп", Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, тренер Левченко А.М.
5. Ігор Мозуль, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у Кубку Світу 2019 з хортингу, Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, ІІ місце у Чемпіонаті України з хортингу, тернер Левченко А.М.
Інваспорт
1. Анна Коротич, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе». тренер Дем'яненко Н.Т.
2. Давид Стахурський, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.
3. Олексій Суханов, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Два І місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олександр Коваленко

KovalenkoCherkasanu

 

Про закриття лікарень і права українців на охорону здоров'я і лікарську допомогу

 

Дмитро Дубілет

Dybilet

 

Про оцінку роботи голів облдержадміністрацій 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

 

Про освітлення міста

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
«Черкаси» будуть чинити опір»

22 лютого 2020, 14:02

2020 02 18 kino

27 лютого у вітчизняний кінопрокат виходить стрічка «Черкаси» режисера Тимура Ященка.


Цікаво
Піп Гапон хотів мирним способом усунути несправедливість

22 лютого 2020, 15:27

2020 02 20 pip

Від радянсько-більшовицьких часів його прізвище асоціюється із попом-провокатором, що намовив беззахисних петроградських міщан і робітників іти до Ніколая ІІ «біть чєлом».


Афіша
20 та 21 лютого у Смілі вшанують подвиг Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2020, 17:29

2020 02 19 afiha1

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Цю дату забути неможливо!