Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

У центрі зайнятості провели інклюзивний ярмарок вакансій

2019 11 25 vakancia

 

У міськрайонному центрі зайнятості провели ярмарок вакансій для людей з інвалідністю та людей, які мають обмеження за станом здоров’я.
Як наголошують у центрі зайнятості, кондитерська фабрика «Меркурій» пропонує для таких людей посади карамельників та економіста.
Ярмарок провів Денис Поздняков, менеджер з персоналу. Він каже, що учасники ярмарки, яких зацікавили вакансії, але вони ще вагаються, можуть приїхати на виробництво.
«Ми розвиваємо корпоративну культуру, наші працівники толерантні та дружні, тож ми завжди раді гостям та новим працівникам», – говорить пан Денис.
Як розповідає Юлія Осика, заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості, щоб стимулювати роботодавців розвивати інклюзію, надаються компенсаційні виплати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштовану людини з інвалідністю.
«Виплачується така компенсація протягом одного року з дня працевлаштування. Але за умови збереження робочого місця за людиною з інвалідністю протягом 2 років», – пояснює пані Юлія.
До слова, на інклюзивний ярмарок вакансій завітало 32 безробітних. З них семеро зацікавилося вакансіями від роботодавця.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Смілянські освітяни посідають 2 і 3 місця в області за результатами конкурсів та олімпіад

16 січня 2021, 15:30

2021 01 11 osvityanu

В управлінні освіти інформують, що Сміла знаходилася на третьому місці в області за результатами обласних предметних олімпіад, на другому місці – за результатами обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт, за результатами досягнень вихованців закладів позашкільної освіти та щодо участі і відсотку відзначених матеріалів на обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини».


Цікаво
Роман Юрія Горліса-Горського «Холодний Яр» перевидавався близько 30 разів

16 січня 2021, 16:30

2021 01 14 gorlis

14 січня виповнилося 123 роки з дня народження Юрія Горліса-Горського (Юрій Юрійович Городянин-Лісовський) - українського військового і громадського діяча, учасника Української революції 1917-1921 рр., письменника.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке