|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин25 червня 2026, 14:24 24 червня 2026, 17:37 |
У Ротмістрівській лікарні вирішували, як виживати сільській медицині (відео)
Днями голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба зустрівся з лікарями та пацієнтами Ротмістрівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Він пояснив, що лікарню закривати не будуть. Проте треба підготувати всі документи і пройти численні бюрократичні перепони, щоб забрати лікарню на баланс ОТГ. Володимир Ховайба спілкується з іншими головами ОТГ, зокрема, із Білозірською ОТГ, щоб перейняти досвід і зробити все правильно. Тому що розвиткові громад ніхто не допомагає і їм самим доводиться все вивчати.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||