|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 09:29 25 червня 2026, 14:24 |
Вода у Смілі поки що буде, але ціну на неї піднімуть
Міський голова Олексій Цибко повідомив, що Обленерго поки що не відключатиме електроенергію через борги для КП «ВодГео», тож водоканал працюватиме і постачатиме містянам воду. Обленерго дає термін, щоб поновлений міський голова розібрався із боргами водоканалу та навів там порядок. Але, на жаль, тариф на воду у Смілі будуть підвищувати. Це одна з рекомендацій РЕМу. Вони хочуть бачити, що у водоканал поступають грошові надходження.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||