Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

28 травня 2020, 18:26

 

CENTR

 

У 198 окрузі досі не можуть оголосити переможця виборів

2019 07 24 OVK

 

Після оголошення ЦВК про те, що у 198 окрузі найбільше голосів набрав Сергій Рудик, ОВК цього округу досі не оголосила переможця.
Таку затримку сам Рудик пов’язує із позицією окружної виборчої комісії, яка, на його думку, «підсуджує» його опонентці – кандидатці від «Слуги народу» Наталії Д’яченко, яка за кількістю набраних голосів посіла друге місце, повідомляє «Прочерк».
За словами Сергія Рудика, наразі ситуація подібна до тієї, що була у 2014 році, коли він змагався з Віктором Тимошенком.
«Тепер Тимошенко стоїть за спиною Наталії Д’яченко. Нічого не змінилося, просто зрозуміло, що він зараз балотуватися не може, оскільки не відповідає задекларованим «Зе!командою» принципам відбору кандидатів», – каже Сергій Рудик.
На його думку, опоненти намагаються відтягнути час офіційного проголошення переможця і через це висувають різноманітні претензії до результатів виборів.
«У 2014 році моя перевага була близько 500 голосів, зараз – 1015 голосів. Тоді ставка робилася на те, щоб провести перерахунок і під час перерахунку пошкодити дільничні протоколи, звернути увагу на пошкоджені документи і заявити, що тепер неможливо встановити результати виборів та визнати їх недійсними. Думаю, зараз намагаються запустити ту саму схему», – вважає пан Рудик.
Він каже, що наразі команда Д’яченко і деякі інші оскаржують через суд результати голосування на близько 80 дільницях.
«Який сенс вимагати перерахунку голосів тим кандидатам, які набрали явно мало голосів?» – запитує Сергій Рудик. Він робить висновок, що всі вони є членами єдиної команди, яка підтримує Наталію Д’яченко.
«Це ціла індустрія. Технічні кандидати в Україні заробляють, зокрема, на тому, що штампують скарги, просячи кошти у сторони, яка зацікавлена у перерахунку голосів. Паралельно вони намагаються пропонувати стороні, яка зацікавлена у збереженні результату, зняти ці свої скарги, – описує Сергій Рудик способи заробляння на виборах, які існують в Україні. – Інший спосіб заробляння: реєструють фейкові партії, які не існують у природі й ніколи не беруть участі у виборах, але заводять своїх представників у виборчі комісії, навіть на керівні посади, з тим, щоб потім надавати кандидатам різноманітні послуги».
Учора окружна виборча комісія відхилила всі скарги Наталії Д’яченко через їхню бездоказовість. Тепер комісія очікує рішень судів за позовами кандидатів, що програли, про перерахунок голосів. На думку Рудика, цього робити закон не вимагає – окружна виборча комісія має відразу після завершення підрахунку голосів оформити свою документацію і везти її в ЦВК.
Водночас Наталя Дяченко заявила «Антені», що зверталася до ОВК, тому що є розбіжності із протоколами результатів голосування, які має ОВК і її команда. І не вважає свої дії протиправними. Тож подала позов до суду, сподіваючись на справедливе рішення і можливість упевнитися правильно чи ні були пораховані голоси.
«Я не одна. Є й інші кандидати, у протоколах яких також є розбіжності у цифрах. Повинно все бути прозоро і без сумнівів», – заявляє Наталія Дяченко.
Як повідомляє Громадянська мережа «Опора», сьогодні о 17.00 Черкаський окружний адміністративний суд розгляне позов кандидатки в народні депутати Наталії Д’яченко до ОВК №198, яка є кандидаткою від партії «Слуга народу» і вимагає перерахунку голосів на 80 дільницях в межах 198 округу.
Сама кандидатка в коментарі ОПОРІ говорить про 76 дільниць. "Тому що дуже багато порушень, дуже багато невизначених взагалі цифр, і протоколи писалися з коліна" - говорила раніше вона.
Наразі різниця між лідерами перегонів на мажоритарному окрузі 198 - 1015 голосів. ОВК, згідно з даними сайту ЦВК, вже опрацювала 100% протоколів ДВК по одномантаному окрузі.

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
В області ніхто не захворів на коронавірус

29 травня 2020, 09:55

2020 05 29 covidХороша новина: за попередню добу в нашій області жодна людина не захворіла на коронавірус


Цікаво
Історія узвозів Черкас

28 травня 2020, 18:26

2020 05 23 yzviz5

У Черкасах є декілька особливих вулиць, де творилася історія міста.


Афіша
Сьогодні буде вебінар «Опустелювання України: чи можна його зупинити?»

20 травня 2020, 14:24

2020 05 20 vebinar

20 травня о 19.00 можна долучитися до безкоштовного вебінару «Опустелювання України: чи можна його зупинити?».