Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

12 людей отруїлися у кафе, святкуючи день народження

2019 06 26 otryena

 

У селі Бузівка Жашківського району 12 осіб, з них 3 дитини, тяжко отруїлися у місцевому кафе. З попереднім діагнозом «гостра харчова токсикоінфекція, середній ступінь важкості» їх було госпіталізовано упродовж 23-24 червня до Жашківської центральної районної лікарні.
Про це повідомляють в управлінні державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.
В ході санітарно-епідеміологічного розслідування встановлено, що постраждалі 22 червня брали участь у святкуванні дня народження у бузівському кафе «Центральне» ФОП Кравченко А.А. Загалом там відпочивало 35 осіб.
Фахівцями Держпродспоживслужби черкаської області організовано проведення позапланової перевірки цього кафе, з відбором проб питної води, готових страв, гігієнічних змивів для проведення лабораторних досліджень.
У ході перевірки виявлені грубі порушення санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів. Зокрема, заклад не був зареєстрований, він не має необхідних виробничих приміщень, у ньому відсутні умови для дотримання технології приготування та зберігання готових страв, миття столового та кухонного посуду, правил особистої гігієни персоналом, дезінфікуючі засоби, об’єкт не підключений до мереж водопостачання та каналізування, незадовільний санітарний стан виробничих приміщень, холодильного та технологічного обладнання, інвентарю, не пройдені профілактичні медичні огляди, гігієнічне навчання персоналом, відсутні супровідні документи на сировину, харчові продукти та ін.
За результатами проведеної перевірки на адресу власника закладу направлено припис щодо усунення виявлених порушень, складено протокол про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.
За пропозицією Держпродспоживслужби Жашківського району суб’єктом господарювання тимчасово призупинено роботу закладу громадського харчування до завершення санітарно-епідеміологічного розслідування спалаху.
Про групове захворювання повідомлено Жашківське відділення поліції Уманського відділу поліції, органи місцевої влади, ініційовано проведення засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Жашківської районної державної адміністрації.
Комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів триває.
Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Ковідом перехворіли. Що далі? – інформують смілянські лікарі

20 січня 2021, 16:30

2021 01 15 neg

За спостереженнями наших сімейних лікарів після того, як організм переборов коронавірус, стан пацієнтів покращується у незначній мірі.


Цікаво
Джулія Тофана. Легендарна отруйниця, яка допомогла сотням жінок назавжди позбутися своїх чоловіків

19 січня 2021, 18:30

2021 01 13 tofana

У 1791 році Вольфанг Амадей Моцарт перебував при смерті і був переконаний, що його отруїли. Він навіть здогадувався, якою саме речовиною.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке