- Деталі
-
Економіка

Смілянська влада вважає, що, відповідно до даних статистики, середня заробітна плата за лютий 2018 року у нашому місті становить 5502 грн (а в області – 5943 грн), що на 1159 грн (в області на 1148 грн) більше, ніж у лютому 2017 року.
А окремі керівники продовжують виплачувати смілянам заробітну плату менше мінімального рівня. Про це говорили 19 березня на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Також, відповідно до оперативної інформації Смілянської ОДПІ, станом на 01.04.18 виявлено та зареєстровано 216 найманих працівників, легалізовано доходу у сумі 744,0 тис.грн, додатково надійшло ПДФО – 134,0 тис.грн, ЄСВ – 163,7 тис.грн. Протягом звітного періоду проведено 244 протокольних бесід з питань збільшення виплат заробітної плати, збільшено фонд оплати праці на суму 987,0 тис.грн, додатково надійшло ПДФО – 178,0 тис.грн. Кількість застрахованих осіб, які працювали неповний робочий час та виконували роботи за угодами цивільно-правового характеру в лютому 2018 року складає 1888 осіб (18,7 % від загальної кількості найманих працівників).
Рішенням комісії рекомендовано смілянським управлінню Пенсійного Фонду і податковій продовжувати контролювати показники виплати заробітної плати менше мінімального рівня на підприємствах міста та проводити роз’яснювальну роботу для керівників і головних бухгалтерів підприємств міста щодо відповідального ставлення до оформлення трудових відносин та недопущення виплати заробітної плати працівникам меншої законодавчо-встановленого мінімального розміру.