|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
Працівникам Черкащини виплатили майже 9 млн грн заборгованої зарплати
Упродовж січня–квітня 2026 року працівники підприємств Черкаської області отримали 8,5 млн грн заборгованої заробітної плати. Роботу щодо погашення боргів проводили фахівці Головного управління ДПС у Черкаській області спільно з органами місцевого самоврядування. Протягом чотирьох місяців 2026 року керівників підприємств-боржників заслуховували на спеціальних комісіях при територіальних громадах. Зокрема, було розглянуто діяльність 12 підприємств, із яких 10 повністю погасили заборгованість із зарплати на суму 1,8 млн грн. Завдяки цьому бюджети отримали додатково 1,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,8 млн грн єдиного соціального внеску. Окремо ГУ ДПС у Черкаській області провело роботу ще з 25 підприємствами-боржниками. У результаті 23 суб’єкти господарювання ліквідували або значно скоротили борги перед працівниками. Загальна сума виплаченої заробітної плати склала 6,7 млн грн. Крім того, до бюджету надійшло майже 4 млн грн ПДФО та 3 млн грн єдиного внеску. У податковій службі зазначають, що завдяки спільним діям державних органів та місцевого самоврядування вдалося не лише забезпечити виплату зарплат працівникам, а й збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів. Загальна сума податків і зборів від проведених виплат склала 9,1 млн грн.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||