Незабаром на телеканалі "ТЕТ" стартує програма про надихаючих талантів, які живуть серед нас. В числі першої вісімки неймовірних учасників, які відкриють своє серце, і юна талановита сміляночка Софія Артеменко.
Тож не пропустіть. Уже цієї суботи о 19:00 дивіться усією родиною велику весняну прем’єру шоу «Україна неймовірних людей» на телеканалі "ТЕТ" .
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.
З глибоким сумом в Смілянській міськраді повідомили, що 3 травня 2026 року, під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини у Краматорському районі Донецької області, загинув наш земляк — молодший сержант Дорошенко Віталій Володимирович, 1995 року народження.
«Якщо вам телефонують з номера, що починається з коду Києва 044, а далі йде трійка, то це в 99% випадків означає, що вам пропонуватимуть якісь послуги або курси.