Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

У Смілі відбудеться турнір з футболу на Кубок Івана Петряка

10 - 11 червня у Смілі на території колишньої школи #16 відбудеться Кубок Івана Петряка.
Це змагання з футболу серед дітей 2013 - 2014 р.н.

 

 

Відкриття турніру 11 червня о 10.20
Формат ігор 4+1

 

Учасники:
«Юніор» Сміла
«Діамант-1»
«Діамант-2»
«Явір» Сміла
«ЛНЗ» Шпола
«ФШМ-Явір» Черкаси
«ФШМ» Черкаси
«Ніка» Кропивницький

 

Для інформації:
Іван Петряк (народився у Смілі) — український футболіст, фланговий півзахисник донецького «Шахтаря». Виступав за національну збірну України. Одружений.
Починає займатися спортом у дитячих та юнацьких футбольних школах у Київській області. Професійну кар'єру Іван Петряк розпочинає у 2011 році, коли підписує перший контракт із луганським клубом «Зоря». Успішно грає за команду і стає одним із членів основного складу. Визнаний найкращим молодим футболістом України 2015 року у категорії U-21.
2016 року Іван Петряк підписує договір із донецьким «Шахтарем». Зараз грає у Європі. На правах оренди український футболіст перейшов до угорського клубу Ференцварош. Іван Петряк паралельно із клубною кар'єрою регулярно грає за збірну України з футболу. Дебютує у молодіжній команді країни у 2011 році. Наразі грає за основний склад національної збірної, у складі якої провів 4 матчі.
Іван Петряк – один із найперспективніших футбольних півзахисників України. У складі донецького «Шахтаря» є чемпіоном України, а також володарем Кубка та Суперкубку країни.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Валерія ЯНЕНКО

Про 35-річчя Незалежності України

 

 

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Віддав життя за Україну: Сміла прощається з Іваном Морозом

29 серпня 2026, 15:46

2026 08 29 IvanСмілянська громада знову зустрічає трагічну звістку з фронту. На Донеччині загинув наш земляк, солдат Іван Борисович Мороз, 1990 року народження.
Життя захисника обірвалося 20 серпня 2026 року на Донеччині.


Цікаво
«Я не старію»: історія херсонця, який розвиває туризм на Черкащині

28 серпня 2026, 17:27

2026 08 28 turПереселенець із Херсона — Дмитро Сивак — разом із вихованцями перетворив занедбану ділянку у Шполі на туристичний табір. Там, де колись було звалище, тепер діти вчаться лазити по мотузках, готують кашу на вогнищі й живуть без телефонів. Тут відпочивають діти військовослужбовців та внутрішньо переміщених родин.


Афіша
KOZAK SYSTEM виступить у Черкасах із благодійним концертом

27 серпня 2026, 13:25

2026 08 27 kozakЧеркасці та гості міста матимуть нагоду провести останній літній вечір під живу українську музику та водночас долучитися до благодійної справи. Уже 30 серпня на Соборній площі виступить гурт KOZAK SYSTEM.