Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

18 травня 2022, 18:35

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

У Смілі збільшилась кількість захворювань на туберкульоз, зате зменшилося нашестя вошей

 

 

Смілянські медики звітують, що зараз у нашому місті кількість населення складає 65 549 осіб.
За 12 місяців 2021 року у нашому місті було зареєстровано 14 822 випадків інфекційних захворювань, що вище у 1,2 рази у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Без грипу і ГРІ зареєстровано 122 випадки інфекційних захворювань, це менше, ніж було у позаминулому році.
Гострих кишкових інфекцій було 59 випадків. Показник захворюваності на ГКІ зменшився на 1,2р, у порівнянні з минулорічним показником. Захворюваність гострими кишковими інфекціями була спорадичною та ймовірно пов’язана з недотриманням правил особистої гігієни, умов і термінів зберігання, приготування та споживання продуктів у домашніх умовах тощо.
Серед дітей зареєстровано 31 випадок (на 62,8% більше, ніж за 11 місяців 2020 р.), діти складають 53,0% від кількості усіх захворілих, що можливо пов’язано із віковими особливостями дітей, які схильні частіше ніж дорослі недотримуватись правил особистої гігієни.
За звітній період 2021 року зареєстровано 6 випадків сальмонельозу, що в 2 рази менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
За результатами епідрозслідувань, проведених в осередках інфекції, виявлено, що в багатьох випадках сальмонельозні інфекції виникають при недотриманні технології приготування харчових продуктів тваринного походження, порушенні правил їх зберігання, транспортування, фасування, продажу, порушенні правил особистої гігієни, несвоєчасному виявленні бактеріоносіїв інфекції тощо.
З початку 2021 року виявлено 4 бактеріологічно підтверджених випадки захворювань на шигельоз (м. Сміла). Носіїв збудників шигельозу не виявлено.
Захворюваність на гастроентероколіти встановленої етіології зменшилась на 4 випадки. Захворюваність на ГКІ, викликана не встановленим збудником зменшилась на 9 випадків.
За звітний період в області зареєстровано 1 випадок захворювань на гострийвірусний гепатит А.
Захворювань на вірусний гепатит В,С, менінгіт, поліомієліт, кашлюк, кір, краснуху, правец, дифтерію та правець не виявлено.
Зареєстровано 4 випадки захворювань на скарлатину, збільшення на 3 випадки у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Відмічається зниження захворюваності на вітряну віспу в 4 рази. Всього виявлено 18 випадків.
За звітній період виявлено 12 випадків лямбліозу, захворюваність зменшилась на 3випадки проти такого ж періоду минулого року.
За 11 місяців 2021 року не реєструвались захворювання на такі особливо небезпечні інфекції як сибірка, бруцельоз, висипний тиф, сказ, туляремія.
Кількість хворих на хворобу Лайма зменшилась на 2 випадки і становить 3 випадки.
Захворюваність на активний туберкульоз органів дихання збільшилась на 1,4 рази. Зареєстровано 27 випадків
За 2021р зареєстровано 10 випадків педикульозу проти 24 у минулому році.
Таким чином, порівняно з аналогічним періодом минулого року відмічається ріст інфекційної захворюваності по наступним нозологіям: дизентерія, гострий вірусний гепатит А, скарлатину, туберкульоз, ГРВІ.
Отже, у Смілі спостерігається зниження захворюваності на: сальмонельоз; гастроентероколіти встановленої етіології; гастроентероколіти не встановленої етіології; суму ГКІ; вітряну віспу; педикульоз; коросту; хворобу Лайма; лямбліоз.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Тетяна ЧОРНОВОЛ

Про бензин і тих, у кого військові викликають лють своїми «правами»

 

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про вивезення на окуповані території важкопоранених бійців «Азову»

 

 

Карл ВОЛОХ

Про те, чому справжні радянські ветерани Другої світової про війну мовчали

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Протягом минулого року у Смілі профінансували 47 бюджетних програм

18 травня 2022, 17:33

2022 05 18 zvit1На крайньому засіданні виконавчого комітету було розглянуте питання про економічний та соціальний розвиток Сміли за підсумками 2021 року.


Суспільство
У Смілу переїхала торгова марка «Хладік»

18 травня 2022, 16:53

2022 05 18 hladСпілкуючись із членами виконавчого комітету про шляхи наповнення бюджету та розвиток міста Сміла, міський голова Сергій Ананко розповів, що у наше місто переїхала працювати торгова марка «Хладік».


Цікаво
Україна- це наша земля

18 травня 2022, 18:35

2022 05 18 nashaУ нашій боротьбі проти російських загарбників українців підтримає весь світ.


Афіша
У смілянському музеї відкрили оригінальну виставку до Дня вишиванки

18 травня 2022, 12:20

2022 05 18 Maryna Fily CMYKУ Смілянському краєзнавчому музеї до Дня вишиванки, який в цьому році відзначають 19 травня, відкрито персональну виставку вишитих робіт майстра народної творчості України, нашої землячки - Марини Філь.