Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

 

CENTR

 

Афіша

Микола Стуженко

Стуженко34

 

 

начальник відділу охорони здоров'я виконавчого комітету Смілянської міської ради

 

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну

 

 

–Вийшло так, що під час реорганізації нашого комунального закладу в центр первинної медико-санітарної допомоги, відбувся перехід на іншу систему фінансування, де передбачалися видатки, які фінансуються за рахунок національної служби охорони здоров’я і частково з місцевого бюджету. Тож оплата пільгових медикаментів для учасників АТО, інвалідів І і ІІ груп, дітей-інвалідів не були передбачені бюджетом.
Це перший такий прикрий випадок за мою практику. Тож, аби виправити ситуацію, ми додатково віднайшли кошти за рахунок інших ресурсів, зняли з інших видатків.
На жаль, кошти були виділені лише на місяць, вони використані і наразі ми опинилися у тій же ситуації. Кошти відсутні, ми знову пишемо листи, звертаємося до виконкому, просимо зібрати комісію, аби додатково надати необхідні кошти з міського бюджету Адже аптеки наразі не відпускають людям пільгові ліки, оскільки немає коштів.
Я переконаний, що ці кошти в цьому місяці ми отримаємо. Але це не є нормальним – ходити і випрошувати їх кожного місяця. Адже на рік нам треба на пільгові ліки 500 тисяч гривень.
Схожа ситуації склалася і з інсуліном. На інсулін нам прийшла державна субвенція – 2 мільйони 36 тисяч, які розподіляються на 12 місяців. А у нас потреба на рік 5 мільйонів гривень, тобто кожен місяць нам не вистачає 50% коштів на інсулін.
Це загроза здоров’ю людей, якщо вони вчасно не будуть отримувати ці ліки. Тож другий місяць поспіль ми акцентуємо на цьому увагу. Нам обіцяють, що ця проблема буде вирішуватися.
У нас залишилися кошти з минулого року, там півмільйона і ми будемо на найближчій сесії робити перерозподіл цих грошей. Але ж нам ще не вистачає 2 мільйони гривень. І ситуація критична, бо є випадки, де ми вже не можемо надати конкретним людям інсулін у необхідній для них кількості.
Ця складна ситуація у нас на постійному контролі, ми моніторимо відпуск пільгових ліків та інсуліну постійно, але нам потрібна підтримка міської влади. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Григорій КОНДРАТЕНКО

Kondranetko Georgi

 

 

Про 40-річчя коледжу

 

 

Наталка Позняк

Poznyak

 

Про те, що збирають родинні спогади про Голодомор для збірки "Пам'ять роду"

Валентина КОВАЛЕНКО

Kovalenko

 

ЧОМУ ВАРТО СПІЛКУВАТИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ? 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

2020 09 09 aykcion

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Розпочинається акція «Зігрій солдата теплом»

20 вересня 2020, 14:02

2020 09 17 aksia

Обласний краєзнавчий музей запрошує до участі у щорічній благодійній акції «Зігрій солдата теплом». Допоможемо воїнам вистояти!


Цікаво
NASA повідомило про початок нового сонячного циклу. Що це означає?

20 вересня 2020, 15:29

2020 09 19 splesk

NASA повідомило про початок нового циклу сонячної активності – XXV за рахунком з моменту відкриття явища в 1749 році. Максимального піку активність на Сонці досягне в липні 2025 року.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

2020 09 19 afiha

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна – письменницею, яка отримала спецвідзнаку «Коронація слова – 2020» за роман «Лавка продажу дітей».