Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Афіша

Віктор ЗОЛОТОВЕРХИЙ

zolotoverhiy 

 

депутат районної ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»


Про боротьбу за створення Смілянського району у новому форматі


- Історія боротьби за збереження Смілянського району досить довга. Ще два роки пішла мова про те, що Смілянського району як такого не буде. Як тільки стало відомо про це, Смілянська районна райрада ухвалила звернення до Черкаської облдержадміністрації та обласної ради, до Кабінету Міністрів України з проханням зберегти район. На звернення смілянських районних депутатів включилися депутати обласної ради, і не тільки від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», а й інших фракцій. Обласні депутати теж проголосували за збереження Смілянського району, за відповідне звернення про це, яке відразу ж було направлене у Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України.
Неодноразово я особисто від імені ВО «ЧЕРКАЩАНИ», заступник голови районної ради Василь  Латенкота депутат Василь Мельник були з цього приводу у високих кабінетах КМУ та ВР, ми об’їздили всі ОТГ Кам’янщини, Городища, частково Чигиринського і Шполянського районів… Проблема одна – всі ці ОТГ не хочуть об’єднуватися із Смілянським районом. Вони навіть прийняли рішення своїх сесій ОТГ, що хочуть вступити у Черкаський район.
Чому не хочуть збереження Смілянського району? Відповідь банальна – через місто Сміла. Вони не хочуть ділитися своїми податками і надходженнями із владою міста Сміла!
Вони не розуміють, і, можливо, ми не змогли їм цього донести, що ОТГ має свій бюджет і не буде ні з ким ділитись.
Основна проблема в іншому: смілянська влада і міські депутати палець об палець не вдарили, щоб поїхати до когось, щоб зустрітися і пояснити, розказати, що насправді Сміла має потенціал, сьогоднішні негаразди міста – тимчасові.
Особисто я обома руками за збереження і розвиток Смілянщини. Я готовий до радикальних дій. Але ми повинні говорити не про збереження старого Смілянський район, а про створення нового Смілянського району, за принципами децентралізації, до якого повинні ввійти Кам’янка з ОТГ, Городище з ОТГ, частково ОТГ Шполи і Черкаського району.
Проте, на жаль, ні в кого немає єдиного бачення оновленої Смілянщини. Смілянські мітингарі молодці, що відстоюють наш район, але потрібно, щоб цього ж хотіли і кам’янчани, і жителі Городища та інших ОТГ.
І тому нам зараз треба не перекривати дороги, а сісти усім разом за круглий стіл, зібрати всіх зацікавлених і щоб хтось виступити ініціатором збереження і створення нового Смілянського району.
Це треба робити дуже швидко. Постанова про реформування Черкаської області без Смілянщини вже винесена на розгляд ВР. Залишились лічені дні…

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Зоя ЗИРЯНОВА

Zuranova

 

Про майбутнє районної лікарні без Смілянського району

 

Тетяна ГАНЖА

Ganza

 

Медик може піти у мери, а мер у медики – ні 

 

Лариса ГРОЗНА

Grozna

 

Про те, що депутати повинні терміново провести сесію

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
Назвали професії, які будуть затребувані найближчі 5 років

08 серпня 2020, 14:07

2020 08 06 work

В Україні найчастіше роботу пропонують у сфері будівництва, логістики. Шукають різноробочих.


Цікаво
Тривожність нейтралізується нашими діями та активністю

08 серпня 2020, 15:24

2020 07 28 truvoga

–Тепер про тривожність. Теж нашу дівчачо-жіночу тривожність. Не про оту ситуативну, що щось трапилося, злякалися і переживаємо. Ні, про базальну або постійну.


Афіша
У Ротмістрівці стартує районний футбольний турнір

07 серпня 2020, 17:22

2020 08 05 kybok

Всеукраїнське об'єднання "ЧЕРКАЩАНИ" традиційно організовує футбольний турнір за кубок "ЧЕРКАЩАН" серед команд Смілянщини.