Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
06 вересня 2018, 13:56
На нараді з підготовки до опалювального сезону директор ТОВ "Смілапромтранс" Володимир Пилипів розповів, що підприємство на 80% готове до зими. Він підкреслив, що Сміла має власну ТЕЦ, потужності якої не задіяні на повну. Смілянська влада шукає нових інвесторів для покращення опалення. Навіщо? ТОВ "Смілапромтранс" готове працювати, взяти собі частину котелень і за рахунок цього знизити тарифи для населення.
Проте влада чомусь не чує цих пропозицій.
«Ми працюємо не на повну потужність. Ми готові забрати собі 40,45 і 49 мікрорайони та опалювати їх. Завдяки цьому ви використовуватимете менше газу ,будете економити. Якби ви нас почули, то ми б почали готуватися до прийому нових котелень ще в березні і вже б без проблем опалювали б частину міста. Проблеми із відключенням від ЦО, проблеми із вашим КП«Смілакомунтеплоенерго» рикошетом б’ють і по нас. Ми зацікавлені нормально працювати і налагодити свою роботу у Смілі», - сказав Володимир Пилипів.
Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прус заперечив, що у ТОВ "Смілапромтранс" не договорюють, що для того, щоб забрати собі 40,45 і 49 мікрорайони треба ще вкласти у модернізацію мереж додаткові 45 млн грн. А таких коштів у міста зараз немає.
Проте директор ТОВ "Смілапромтранс" Володимир Пилипів зауважив, що його підприємство готове інвестувати у місто, розширювати мережу своєї роботи, якби тільки влада пішла їм назустріч.
Коментарі