Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Громадська рада Сміли звертатиметься до губернатора, щоб він розпустив депутатів

2018 06 14 рада1

 

Сьогодні на Громадській раді розглядали звернення трьох громадських організацій про недовіру міському голові і депутатам міської ради. Як ми вже повідомляли, це звернення зачитав на черговій зірваній сесії голова Спілки ветеранів Афганістану Ігор Діденко.
У ньому йшлося про те, що жителям Сміли набридли політичні чвари у владі, місто деградує і нічого доброго тут не робиться, при цьому борги міста ростуть, дороги не ремонтують, водоканал знищено, під загрозою зриву наступний опалювальний сезон і т.ін. Тому три громадські організації - Спілка ветеранів Афганістану, Смілянська самооборона та Смілянський народний контроль написали звернення до міського голови, у якому вимагають розпуску та відставки нинішньої влади та призначення перевиборів.
На Громадській раді обговорили це звернення, підтримали його і вирішили написати власне – до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка. Ситуація в місті стає все більше напруженою і громадськість не може з цим миритись. У Смілу не можуть зайти ніякі інвестори, тому що при владі немає з ким говорити – всі лаються, як собаки, і влада постійно змінюється. Депутати блокують всі нормальні інвестиційні проекти.
Голова громадської ради Лариса Ратійова висловила своє незадоволення станом справ та винесла це питання на голосування. Більшість членів підтримали рішення писати звернення до губернатора, цього ж листа підтримають у громадських організаціях міста.
«Я пропоную просити голову Черкаської ОДА про розпуск депутатського корпусу і щоб він звернувся до Верховної Ради про назначення виборів. Зрозуміло, що ці депутати із міським головою не працюватимуть, вони без нього ці два роки сварилися, то й із ним не помиряться. Вони не вміють керувати містом. Поки будуть перевибори, відбуватимуться процедури… Містом керуватимуть ці депутати, тобто без влади ми не залишимось. Є смисл змінити обранців, нехай вони задумаються про свою діяльність», - сказала Лариса Ратійова.

scroll back to top

Коментарі  

Віра
0 #4 Віра 18.06.2018, 12:25
Цитую Володимир:
Може причина зверненя до ОДА через те , що Ратійова і Дяченко мабудь не раді поверненню Цибка , вони ж ним чубились ще 2 роки назад . Знову владу ділите. Любі друзі , нам смілянам вже хочеться змін ,а не перевиборів .А якою діяльністью займаеться ця громадська рада? Хто вкурсі?

Голова цього обьеднання повідомила, що займається проштовхуванням бюракратичних пробок....дивіться їх засіданя є в ютубі
Цитата
Володимир
+3 #3 Володимир 16.06.2018, 19:18
Може причина зверненя до ОДА через те , що Ратійова і Дяченко мабудь не раді поверненню Цибка , вони ж ним чубились ще 2 роки назад . Знову владу ділите. Любі друзі , нам смілянам вже хочеться змін ,а не перевиборів .А якою діяльністью займаеться ця громадська рада? Хто вкурсі?
Цитата
Іван
+5 #2 Іван 16.06.2018, 10:34
Лариса Ратійова:"Зрозуміло, що ці депутати із міським головою не працюватимуть, вони без нього ці два роки сварилися, то й із ним не помиряться. Вони не вміють керувати містом"

Нарешті знайшли причину занепаду міста .Все зло від депутатів.Частково може й так . Тільки до чого тут депутати до керівництва водоканалом ? І кошти на дороги вже виділені ,чого тянуть і їх не роблять не зрозуміло.За опалювальний сезон що депутати відповідають? Нехай ЖКГ , мер, юристи та Смілатеплокомуненерго цим займаеться .Можливо з Пруса треба спитати за опалювальний сезон він же директор. Там весь горисполком треба гнати .Все ждете що хтось приїде і построїть вам город-сад, а ви будете тільки спостерігати і кретикувати як завжди.Ви всі тільки вмієте лаяти одне одного. Ніхто не хоче працювати тільки крайніх шукають.
Цитата
Вячеслав
+4 #1 Вячеслав 14.06.2018, 23:48
Цікава ідея! Все рівно Сміла вже на дні, гірше нема куди можливо буде краще! Підтримую!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
“Пакунок школяра”: скільки родин уже отримали виплати і як скористатися програмою

18 серпня 2026, 17:25

2026 08 18 pakУ серпні в Україні почали виплачувати кошти за державною програмою “Пакунок школяра”.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.