Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

У Черкасах застрелили депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергія Гуру

У Черкасах вчора, у власному офісі по вулиці Хрещатик, 221, було вбито 49-річного депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергія Гуру, який був заступником міського голови у 2007-2010 роках. Депутат загинув на місці події від двох пострілів із пістолета. Кулі влучили в голову та руку.

 

2018 05 25 Гура


Нападником виявився черкащанин Микола Гончар, який працював на підприємстві Сергія Гури і свого часу був його охоронцем. З пораненнями, отриманими від нинішнього охоронця депутата, нападник у лікарні.
Нагадаємо, що вчора, о 18 годині, в офіс по вулиці Хрещатик, 221 увірвався чоловік, з пістолетом і двома гранатами, закрився та погрожва підірвавши будівлю. На місці події миттєво прибули спецпризначенці, виїхали рятувальники та бригада швидкої. Туди приїхав і начальник ГУНП у Черкаській області Валерій Лютий.

 

2018 05 25 Гура1

 

2018 05 25 Гура3


Як повідомляє сьогодні на сайті Нацполіції її глава Сергій Князєв, зловмисник зачинився всередині офісу і не висував жодних вимог. Правоохоронці ввели в дію спеціальну поліцейську операцію «Заручник», а найближчий спецпідрозділ КОРД з Кропивницького підняли по тривозі та направили до Черкас.

 

2018 05 25 Гура2


«Почувши звуки пострілів у приміщенні, керівники операції прийняли рішення про проведення активних дій. Начальник поліції Черкащини запропонував себе в якості заручника в обмін на людей, які могли знаходитися у приміщенні. Наблизившись до вхідних дверей, де перебував озброєний злочинець, він за допомогою спецпідрозділу затримав правопорушника», – повідомив Сергій Князєв.

 

2018 05 25 Гура6


Водночас Голова Нацполіції відзначив грамотність дій правоохоронців, оскільки під час огляду приміщення поліцейські виявили і знешкодили розтяжку, яка складалася з бойової гранати Ф-1.

 

2018 05 25 Гура5

 

2018 05 25 Гура4


«Якби вона не була своєчасно виявлена, то ті працівники поліції, які проникли в приміщення, загинули б або отримали важкі тілесні ушкодження», – наголошує Сергій Князєв.
За його словами, затриманий правоохоронцями зловмисник наразі перебуває у лікарні під цілодобовим озброєним конвоєм. Його стан стабільний.
«Обставини, мотиви, а також те, що спонукало чоловіка вчинити це правопорушення, ми з’ясуємо у найкоротший час. Наразі поліція Черкаської області проводить розслідування за ч. 2 ст. 115 КК України – умисне вбивство. Водночас слідчі врахують фактор захоплення заручників, а також додатковий епізод – встановлення розтяжки, який кваліфікуватиметься як замах на вбивство працівників поліції», – зазначає Сергій Князєв.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
“Пакунок школяра”: скільки родин уже отримали виплати і як скористатися програмою

18 серпня 2026, 17:25

2026 08 18 pakУ серпні в Україні почали виплачувати кошти за державною програмою “Пакунок школяра”.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.