Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Розпочато масштабні перевірки об'єктів із підвищеним ступенем ризику (відео)

Рятувальники здійснили перевірки п’яти торгівельно-розважальних закладів області, зокрема, ТРЦ «Plazma», ТРЦ «Lubava», ТЦ «Будинок торгівлі».
Про це «Сміла.ua» повідомили в обласному управлінні ДСНС.
В ході перевірок, особлива увага фахівців ДСНС приділялася перевірці технічного стану та справності автоматичних систем протипожежного захисту і оповіщення, аварійного освітлення та керування евакуацією, утримання внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, а також були перевірені евакуаційні шляхи та виходи.

 

2018 04 02 тц1


Водночас, із посадовими особами, співробітниками і арендарями розважальних центрів були проведені спеціальні інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки і користування первинними засобами пожежогасіння.
Подібні перевірки об’єктів щодо дотримання вимог безпеки на території області триватимуть і надалі. Найближчим часом інженерно-інспекторський склад обласного управління ДСНС перевірять ще 10 таких об’єктів у районах області.

 

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
23 гектари біля Тясмину виставили на аукціон: стартова ціна — 1,8 мільйона

17 серпня 2026, 14:28

2026 08 17 aukcУ Смілі оголосили аукціон із продажу права оренди земельної ділянки площею 23 гектари біля річки Тясмин.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.