Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

ВСТАНОВИЛАСЯ ВИСОКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології у зв'язку з сухою, спекотною без опадів погодою в області в найближчі дні утримається висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

У державних лісових господарствах області встановлено цілодобове чергування, з метою оперативного виявлення та гасіння лісових пожеж, повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарство.

Нагадуємо, що під час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона відвідування громадянами лісів та в'їзду до зелених масивів транспортних засобів. Заборона діє для всіх, окрім працівників державної лісової охорони. Доступ до лісів обмежується згідно розпорядження Черкаської ОДА №72 від 1.04.2014 «Про заходи щодо запобігання виникненню лісових пожеж та дотримання вимог правил пожежної безпеки в лісах області на 2014-2016 роки».

Протягом цьогорічного пожежонебезпечного періоду виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил пожежної безпеки в лісах 44 особи, накладено та сплачено штрафів на загальну суму 1900 грн.

З огляду на вищезазначене, лісівники звертаються до мешканців області з проханням утриматися від відвідин лісових масивів, а також від використання відкритого вогню в лісах та прилеглих територіях.

Закликаємо усіх бути пильними та обережними задля збереження нашого спільного багатства – лісів Черкащини!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
У центральній частині Сміли частково перекритий рух через ремонт водовідвідної мережі

10 серпня 2026, 17:23

2026 08 11 ruhУ центральній частині Сміли частково обмежили рух вулицею В’ячеслава Чорновола. Причина — продовження ремонтних робіт на водовідвідній мережі.


Цікаво
Кайдаші були не вигадкою: на Черкащині досі живуть нащадки героїв повісті

10 серпня 2026, 17:31

2026 08 10 kaidКайдаші, які стали героями повісті «Кайдашева сім’я» черкащанина Івана Нечуя‐Левицького, мали прототипів. Їхні нащадки досі живуть на Черкащині у селі Стеблів, звідки й родом письменник.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».