Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
15 березня 2018, 08:36
У Харкові відбулися фінальні змагання чемпіонату України з футзалу серед юнацьких команд U – 11 (2007 – 2008 р.н.), у яких брала участь і смілянська команда «Явір - Олімп».

Про це «Сміла.ua» повідомили у міському відділі молоді та спорту.
Як розповідають фахівці відділу, в чемпіонаті брали участь 43 команди з усіх областей України, але до фінальної частини вийшли тільки 8 найсильніших команд. Серед них і наші сміляни. Гравці та тренер команди ставили перед собою максимальні завдання на кожну гру і наша команда за весь чемпіонат не програла жодної гри.
«У матчі за перше місце команда «Явір - Олімп» зустрічалася харківською командою КДЮСШ №7 – ЦПТО № 3. Матч був нелегким, суперник – майстерним. Основний час закінчився з рахунком 3:3, по пенальті 3:2 - на користь «Явір - Олімп»», – зазначають у міському відділі молоді та спорту.
І уточнюють, гравець команди Максим Хмуленко переміг у номінації «найкращий гравець», а Максим Василюк – «найкращий воротар». А підготував команду тренер – викладач ДЮСШ «Олімп» Віталій Прудніков.