Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» розповів, як працює без столів і стільців та відновлює абонентську базу з нуля

Вчора на зібранні громади директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прус повідомив, чим наразі займаються його працівники і як їм важко працюється.


- Ми почали роботу з 1 лютого не маючи ні столів, ні стільців, ні комп’ютерів, ні бази даних. Дякуючи усім тим, хто пішов нам на зустріч, ми організували свою роботу. Міська рада, фінвідділ, редакція дали нам столи, стільці. Ми розсадили людей, які перейшли до нас з Енергоінвесту. Вийшло по три працівника на один комп’ютер. Ми не можемо так швидко опанувати всі проблеми, які на нас навалились. Енергоінвест не передав нам абонентської бази, ми все відновлюємо з нуля. Хто вдома працював, хто як… але ми майже відновили базу даних, - сказав Володимир Прус. На сьогодні ця програма майже закінчена. Нам треба ще 2 дні, щоб ввести пільговиків і нарахувати смілянам платіжки за опалення у лютому.


Так само і в бюджетній сфері. Ми відновлюємо необхідні документи, працюємо з організаціями. Там великі фігурують великі суми за тепло, що перевищують 200 тис. грн. Тож згідно з законом, нам потрібно проходити тендерні процедури і проходити систему Прозоро. Такі правила. Ми відстали із тендерами, бо це робиться не так швидко, як нам би хотілось.


Як тільки ми завершимо цей процес із відновленням абонентської бази і з документами, тоді населення почне платити за опалення і до нас підуть гроші.


Член виконкому Олег Трушкевич запитав у Володимира Пруса, як він розпорядився тими 2 млн грн, які йому виділили на сесії міської ради? Чому він не купив газ за ці гроші? Чому КП «Смілакомунтеплоенерго» зробила заручниками все місто, люди сидять в холоді, а КП купує для себе комп’ютери і стільці?


Володимир Прус відповів, що ті 2 мільйони нічого не вирішують. Трейдерам потрібно заплатити наперед 18 млн грн. А два мільйони гривень виділили по цільовій програмі, тому їх треба витрачати згідно пунктів програми.


Із 2 млн грн 200 тис. пішло на купівлю оргтехніки, 800 тис. – на купівлю газу у трейдера, 400 тис. – на необхідні матеріали для КП і 600 тис. грн – на аванс працівникам, які не отримували зарплату в Енергоінвесті і перейшли у КП «Смілакомунтеплоенерго».

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Вступна кампанія – 2026 на Черкащині: перші підсумки та результати

17 серпня 2026, 10:28

Понад 5 тисяч вступників на Черкащині вже отримали офіційні рекомендації зарахування до закладів вищої, фахової передвищої та професійної освіти. Третина з них -на бюджетні місця, дві третини – на навчання за контрактом.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.