Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Поліція затримала убивцю таксистки Ірини Чуприни і знайшла її тіло неподалік села Сунки

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив перший заступник Голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.
«Черкаси. Вночі з 7 на 8 січня цього року донька, 1999 р.н., втрачає зв’язок з матір’ю, 1976 р.н., яка працюєм водієм таксі, та звертається до поліції. Підрозділи кримінальної поліції Черкас переводяться на посилений режим задля пошуку зниклої жінки. В результаті комплексу проведених заходів знайдений автомобіль жінки. Пізніше встановлений підозрюваний у скоєнні вбивства жінки. Сьогодні він був затриманий. Декілька годин тому знайдений труп потерпілої в лісосмузі», – написав В’ячеслав Аброськін.

 

2018 01 12 такси1   2018 01 12 такси


Він висловив співчуття родині вбитої жінки та подякував співробітникам поліції за оперативне встановлення обставин злочину та затримання підозрюваного у скоєнні вбивства.
«Двадцятирічний покидьок при скоєнні вбивства, з його слів, «був дуже п’яним та зарізав жінку ножем»», – зазначає заступник Голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції.
Як повідомили «Сміла.UA» в обласному управлінні поліції, з моменту надходження повідомлення про зникнення мешканки Черкас, в ніч на 8 січня, поліція області почала відпрацьовувати ймовірні версії цієї надзвичайної події.
За рішенням начальника поліції області Валерія Лютого на території регіону було введено оперативний план «Перехоплення», а до розкриття злочину залучені всі підрозділи.
Задля пошуків зниклої жінки підрозділи кримінальної поліції Черкас були переведені на посилений режим.
Також за фактом зникнення жінки слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Отож в результаті комплексу проведених заходів поліцейські знайшли автомобіль загиблої. Пізніше правоохоронці встановили підозрюваного у скоєнні вбивства жінки.
Як стало відомо «Сміла.ua» з власних джерел, тіло Ірини Чуприни було виявлено в лісосмузі поблизу села Сунки Смілянського району. Жінка померла від великої кількості завданих їй ножових поранень. У 20-річного вбивці була співучасниця – його подружка, якій лише 19 років. Нині обоє – у слідчому ізоляторі.
У цій моторошній справі триває досудове розслідування.

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+15 #1 Виборець 12.01.2018, 18:13
В Україні потрібно ввести смертну кару за умисне вбивство. тут гуманізм не доречний.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Сміла проведе в останню путь захисника Михайла Бойка

14 серпня 2026, 18:36

2026 08 14 Boyko5 серпня Смілянська громада попрощається із захисником України Михайлом Бойком, який загинув, виконуючи бойове завдання на Сумщині.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.