Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Інспектор ДСНС нагадала учням про правила пожежної безпеки

Днями до Смілянського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів завітала провідний інспектор районного відділу ДСНС Ірина Лисенко.
«Вогнеборець розповіла учням про основні причини виникнення пожеж та привела приклади жахливих наслідків. Також нагадала елементарні правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись та дії у разі виникнення», – розповідають «Сміла.UA» у цьому навчальному закладі.

 

2017 11 14 цппрк


Не оминула рятувальник й тему вибухонебезпечних предметів і порадила, як треба діяти у такій ситуації.
Наприкінці заходу учасники перейшли до практичної частини. Тож учні ознайомились з різними видами вогнегасників та побачили, як ними потрібно користуватися.
На завершення кожен охочий мав можливість самостійно спробувати приборкати умовну пожежу.

 

2017 11 14 цппрк1

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Черкаські ліси потерпають від шкідників: уражено майже 18 тисяч гектарів

14 серпня 2026, 15:32

2026 08 14 lisСоснові ліси Черкащини кілька років поспіль потерпають від посух, зміни клімату та зниження рівня ґрунтових вод. Ослаблені дерева стають вразливими до шкідників і хвороб.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.