Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

У Смілі вибрали найкращих собак-захисників і собак-компаньйонів

2017 10 23 собаки2

 

15 жовтня на стадіоні «Локомотив» смілянський клуб собаківництва "САН-ГОЛДЕН" КСПС «KUPA» провів заключні у цьому році змагання з категорії собака-компаньйон BH (Begleithund) та собака-захисник за умовами кінологічного союзу поліцейських собак. У конкурсах цього разу взяли участь 25 псів. Окрім смілянських учасників були також приїжджі із Києва, Черкас, Золотоноші, Смілянського району. Найчастіше змагаються німецькі та східно-європейські вівчарки, чорні тер’єри, басет хаунди, англійські кокер спаніелі, венгерські лягаві, ягдтер’єри, амстафи.
У рамках змагань відбулися показові виступи собак з елементами захисту господаря. Псів провокували, слідкували за їхніми діями в умовах нападу.
Спочатку відбувся конкурс «Собака-компаньойон». Перевірялась соціалізація собаки, її слухняність, підпорядкування хазяїну, робочі якості, витримка, соціальна поведінка в місті.
Другий конкурс – перевірка захисних якостей собак за нормативами, які використовують у поліції, МНС для захисту громадського порядку.
- Змагання були поділені на дві вікові групи: у молодшу входили собаки віком від 4 місяців, а до старшої – від двох років. Собаки-переможці отримали дипломи, які визнаються у 15 країнах світу, а також медалі, кубки, сертифікати, оцінювальні листи. Відмітки про перемогу йдуть у родовід собаки. Всього було 5 призових місць. У молодшій групі у категорії собаки-захисники перше місце розділили між собою два стафи – Джек і Конор. Собаки показали абсолютно однакові результати. Власники собак - Ігор Гетьман та Віталій Федоренко. У категорії собака-компаньйон перше місце отримав спанієль Барні, його власниця – 12-річна Яна Котляр.
Також особливо відзначилась східно-європейська вівчарка Айк, який виступив у старшій групі захисних собак, - розповідає президент клубу собаківництва "САН-ГОЛДЕН", голова Кінологічної Федерації КСПС KUPA, суддя міжнародної категорії та майстер-дресирувальник Дмитро Борис.
Головним суддею змагань був Сергій Небога – досвідчений дресирувальник, головний кінолог породи кавказька вівчарка, власник розплідників «Акбар», що у с.Пастирське та у м.Черкаси.
На змаганнях були присутні гості – секретар міської ради Віктор Федоренко. Він привітав власників собак, виступив з промовою, нагородив переможців подарунками – пакетами собачого корму.

 

2017 10 23 собаки1


Слідуючі такі ж масові змагання будуть проводитись вже у наступному році. Наразі у клубі собаківництва щомісяця проводять внутрішні конкурси – обирають найкращого пса місяця. Також кінологи активно готуються до заключних Всеукраїнських змагань собак «Кришталевий кубок», які відбудуться у Києві у грудні.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
У Гречківці оновили 330 метрів водопровідної мережі

14 серпня 2026, 14:25

2026 08 13 vodaУ мікрорайоні Гречківка працівники КП «ВодГео» провели реконструкцію водопровідної мережі.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».