Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

У затриманих наркоторговців вилучили 70 тисяч доларів та зброю

У Смілі затримано 4 особи, які займались незаконним виготовленням та розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин на території Смілянського району. Про це «Сміла.UA» повідомили в обласній прокуратурі.
Загалом правоохоронці провели 11 обшуків, у ході яких було виявлено та вилучено близько 0,5 кг подрібненої коноплі, понад 80 кущів та садженців коноплі, амфетамін, вогнепальну зброю та набої для неї, гранату, грошові кошти, отримані від незаконної діяльності, у сумі понад 70 тисяч доларів США та 60 тисяч гривень.

 

2017 07 14 нарк   2017 07 14 нарк1

 

2017 07 14 нарк2   2017 07 14 нарк3


Як наголошують у прокуратурі, а затриманням наркоторговців займалися співробітники відділу обласної прокуратури спільно з працівниками управління внутрішньої безпеки обласної поліції, перевіряється причетність працівників поліції до прикриття незаконної діяльності затриманих осіб.
На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчо-процесуальні дії, готується повідомлення про підозру затриманим особам та вирішується питання про обрання стосовно них запобіжних заходів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Понад 164 тис. рахунків «Турбота про дитину» відкрито за тиждень

13 серпня 2026, 16:30

2026 08 13 ditinМінсоцполітики разом з Мінцифри продовжує вдосконалювати систему державної підтримки сімей, роблячи її простішою та зручнішою для батьків. За перший тиждень від запуску спеціального рахунку «Турбота про дитину» в межах «Дія.Картки» банки відкрили вже понад 164 тис. таких рахунків.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».