Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Правоохоронці знайшли двох загублених дітей

 

 

У Черкасах, завдяки зверненню небайдужих громадян, патрульні повернули батькам загублених дітей.
Про це розповідають в обласному управлінні поліції.
За словами правоохоронців, учора поліцейським надійшов виклик про те, що на вулиці Володимира Великого заявник виявив загублену 7-ми річну дитину. Дитина була розгублена та налякана. Хлопчик розповів, що загубився та не орієнтується у місцевості. Прибувши на місце виклику, патрульні встановили номер телефону матері та повернули хлопчика додому.
Інший випадок стався на вулиці Пастерівській. Заявник повідомив, що виявив двох дітей 5-и та 7-ми років, що загубилися. Дітлахи виглядали розгублено та не могли вказати адресу проживання. Прибувши на місце виклику, поліцейські встановили номер телефону бабусі, яка вже їх розшукувала та повернули малечу додому.
В обох випадках інспектори провели з жінками профілактичні бесіди з метою недопущення подібних випадків у майбутньому.
Патрульні закликають громадян бути уважними до дітей, які, ймовірно, загубилися та не гаючи часу, одразу телефонувати на 102.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Бив собаку палицею та намагався збити іншу: на Уманщині розслідують жорстоке поводження з тваринами

11 серпня 2026, 09:32

2026 08 10 pesУ селі Родниківка Уманського району правоохоронці розслідують факт жорстокого поводження з тваринами. Подія сталася 30 липня поблизу приміщення міської ради.


Цікаво
Кайдаші були не вигадкою: на Черкащині досі живуть нащадки героїв повісті

10 серпня 2026, 17:31

2026 08 10 kaidКайдаші, які стали героями повісті «Кайдашева сім’я» черкащанина Івана Нечуя‐Левицького, мали прототипів. Їхні нащадки досі живуть на Черкащині у селі Стеблів, звідки й родом письменник.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».